ВхідРеєстраціяЗамовити зворотній дзвінок

Потрібно масло для двигуна?

Он-лайн каталог

Тут Ви можете дізнатись,  
яка продукція Bosch 
підходить для Вашого автомобіля

0 800 500 303
Гаряча лінія мережі Bosch Service 
Телефонуйте до нас, якщо у Вас виникли питання

Комп’ютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика - це повна перевірка електронних систем вашого автомобіля на наявність помилок та несправностей. Діагностика дозволяє оцінити реальний стан вузлів, деталей і блоків управління автомобіля, а також дати оцінку його технічного стану. У процесі діагностики вимірюються різні характеристики автомобіля, які безпосередньо визначають його роботу.

Діагностика включає в себе послідовну перевірку більшості систем управління, таких як:

 • управління двигуном,
 • автоматичною трансмісією,
 • гальмівною смою ABS / EBS,
 • подушками безпеки,
 • круїз-контролем,
 • клімат-контролем,
 • іммобілайзером,
 • щитком приладів,
 • системою паркування,
 • пневмопідвіскою,
 • системою навігації і т.д.

У свою чергу, діагностика кожної системи багатоступенева, наприклад, при діагностиці двигуна проводяться: перевірка системи, що управляє двигуном, перевірка паливної системи, перевірка наповнюваності циліндрів, аналіз оборотів і т.д. Список всіх неполадок і точна інструкція щодо їх усунення виводяться прямо на екран, при цьому помилки практично виключені. У процесі діагностики вся інформація про вашому автомобілі порівнюється з даними в існуючій базі даних, обробляється, і на її основі виробляється оптимальний план усунення всіх несправностей. За результатами діагностики вам надається звіт про виявлені помилки та пропозиції щодо ремонту несправностей або заміни будь-яких агрегатів та вузлів. 
Комп'ютерна діагностика автомобілів дозволяє швидко виявити поломки в системах і агрегатах, а також оцінити загальний стан машини.

Фахівці рекомендують здійснювати своєчасну і регулярну комп'ютерну діагностику автомобіля з тим, щоб уникнути несподіваних несправностей і заощадити час і гроші на капітальному ремонті. Крім того, контроль над роботою машини допомагає продовжити термін її експлуатації.

Особливо актуальною ця процедура стала при покупці старих машин, які можуть мати приховані дефекти, які виявляються тільки спеціальної апаратурою.

Бош Авто Сервіс «ФОРМУЛА» зможе виконати контроль наступних складових частин системи впорскування бензину: 
- датчика управління дросельної заслінкою;
- датчика положення педалей акселератора;
- датчика тиску вхідного повітря;
- датчика температури вхідного повітря;
- датчика температури охолоджувальної рідини;
- датчика частоти обертання вала двигуна;
- клапанних форсунок;
- реле паливного насосу ;
- частоти обертання при холостому ході
- зчитати помилки та перевірити роботу двигуна.

У процесі експлуатації автомобіля, при різних несправності в електронному блоці управління (ЕБУ) накопичуються коди помилок, які навіть після усунення поломки можуть призвести до збоїв в роботі різних систем. При діагностиці старі помилки видаляються з пам'яті ЕБУ і більше не заважають нормальній роботі. За вашим бажанням можна завести карту діагностики автомобіля, в якій будуть послідовно відзначатиметься показники працездатності усіх перевірених систем. Така карта допоможе простежити динаміку змін у функціонуванні всіх пристроїв, що значно полегшить встановлення причин раптово виниклих несправностей і прискорить процес ремонту.

За допомогою діагностики можна дуже ефективно звузити поле пошуку і визначити характер несправності, не вдаючись до непотрібних (а часто і дуже трудмістких!) втручань. Крім того, при проведенні регулярної планової діагностики, результати якої фіксуються і запам'ятовуються, можна прогнозувати можливі несправності, які ще не виникли і не переросли в фатальні. Це дозволить визначити стан і зношення вузлів, щоб вчасно здійснити їх заміну і уникнути дорогого ремонту.

 

+380 (3344) 3-24-78

+380 (67) 922-33-44

вул. Шахтарська 27Б

м. Нововолинськ

Волинська область

Україна 45490