LogowanieRejestracjaPoproś o kontakt zwrotny

Потрібно масло для двигуна?

Bosch - надійний партнер для бізнесу. Сьогодні в Україні працює близько 106 авторизованих станцій Бош Сервіс, а світова мережа налічує біля 16 000 підприємств в 150 країнах.

фасад

«Ідея про приєднання до мережі Bosch Service виникла під час подорожі по Німеччині. Якість послуг та високий рівень професіоналізму спеціалістів СТО Bosch Service вразили нас настільки, що бажання організувати аналогічний сервіс для Нововолинська виникло само собою.  Ми впевнені, що міжнародна експертиза мережі Bosch Service – це той ключ до успішного розвитку бізнесу автосервісу у нашому регіоні, який ми шукали», – власник СТО «Формула» Богдан Бадзюнь.

1 чеврня  2014г. відбулось офіційне відкриття авторизованої станціїБош Авто Сервіс «Формула». Було вручено свідоцтво офіційного партнера Бош Сервісу.

СТО «Формула» працює у м. Нововолинську з 2000 року. Сьогодні силами професійних технічних спеціалістів станція обслуговує близько 300 постійних клієнтів. Перелік послуг включає:

БАС «ФОРМУЛА» займає одну з провідних позицій на ринку послуг і запчастин міста Нововолинська та області. Швидко розвиваючись, ми удосконалюємо нашу роботу та розширюємо асортимент послуг та запчастин, керуючись принципом "робити якість доступною". Завдяки продуманій стратегії, ціновій політиці, технічній та консультаційній підтримці з нашої сторони  і зі сторони наших постачальників, кожен з наших клієнтів в повній мірі може розраховувати на нашу оперативну допомогу. Ми завжди намагаємось бути максимально близькими до вимог ринку і негайно реагувати на зміни.

 

+380 (3344) 3-24-78

+380 (67) 922-33-44

ulica Szahtarska 27B

Novovolynsk

Ukraina 45409