ВхідРеєстраціяЗамовити зворотній дзвінок

Потрібно масло для двигуна?

0 800 500 303
Гаряча лінія мережі Bosch Service 
Телефонуйте до нас, якщо у Вас виникли питання

Відновлені стартери і генератори Bosch eXchange стали доступнішими

У рамках програми Bosch eXchange з початку 2016 року в Україні з’явилась унікальна можливість придбання стартерів і генераторів за доступними цінами без необхідності повернення використаних агрегатів. При цьому продукція Bosch eXchange відповідає високим стандартам якості на тому ж рівні, як і нові вироби, а різниця в ціні становить близько 25%. До того ж, завдяки ретельній технологічній та візуальній перевірці компанія пропонує на відновленим агрегати таку саму гарантію, як і на нові запчастини.Компанія Bosch є лідером у світі промислово відновлених автомобільних запчастин. Цей напрямок діяльності представлений на всіх ринках. Програма Bosch eXchange охоплює близько 11 000 найменувань запчастин для транспортних засобів: від стартерів, генераторів і електроніки до супортів і систем впорскування для дизельних і бензинових двигунів. У сегменті стартерів і генераторів програма Bosch eXchange пропонує понад 2000 найменувань товарів для легкових і комерційних транспортних засобів. При 95% охоплення ринку компанія забезпечує доступне рішення майже для всіх марок автомобілів у Європі. Найбільший завод із відновлення стартерів і генераторів знаходиться в м. Геттінгені (Німеччина). Крім того, в м. Бернолаково (Словаччина) відновлюють генератори, а на заводі у смт Краковець (Україна) - стартери. Продукція з усіх заводів надходить на центральний склад у Німеччині і звідти розповсюджується по всьому світу.


Високі стандарти якості процесу відновлення

Bosch підтримує ініціативи зі створення універсальних стандартів якості для вторинного виробництва. У процесі відновлення фахівці спочатку розбирають агрегати на окремі складові, а потім проводять їх очищення, дотримуючись усіх норм законодавства з охорони навколишнього середовища. Все деталі, що швидко зношуються, замінюються, а інші компоненти ретельно перевіряються й відновлюються або ж замінюються новими частинами. У роботі використовуються тільки ті деталі, що відповідають стандартам якості Bosch. Кожен компонент проходить ретельну вимірювальну та функціональну перевірку із застосуванням спеціального обладнання. Тільки після завершення всіх тестів продукт відправляється клієнтові.

Створення нових і модернізація існуючих деталей відбувається з урахуванням можливості їх подальшого відновлення. Таким чином, Bosch гарантує найкращі технологічні стандарти і високий рівень якості.


Відновлені запчастини із традиційною гарантією: економічна та екологічна альтернатива новим продуктам

Що не менш важливо, відновлення запчастин сприяє збереженню навколишнього середовища і запобігає викидам СО2. Переробка деталей потребує значно менше енергії, ніж виготовлення нових. Завдяки вторинному виробництву автомобільних запчастин Bosch щорічно скорочує викиди СО2 у виробничому циклі більш ніж на 25 000 тон

 

+380 (3344) 3-24-78

+380 (67) 922-33-44

вул. Шахтарська 27Б

м. Нововолинськ

Волинська область

Україна 45490