ВхідРеєстраціяЗамовити зворотній дзвінок

Потрібно масло для двигуна?

0 800 500 303
Гаряча лінія мережі Bosch Service 
Телефонуйте до нас, якщо у Вас виникли питання

100-річний ювілей BMW. Підрозділ Bosch Automotive Tradition відновив виробництво стартерів

Спеціально до 100-річчя бренду BMW підрозділ класичних автомобілів Bosch Automotive Tradition відновив випуск стартерів для легендарної моделі BMW M1. Реалізація цієї ініціативи, названої «Проектом реверсивної технології», у співпраці з BMW Classic тривала лише чотири місяці, від концепції до кінцевого продукту. Підшипник приводу і шестерня стартеру були сконструйовані заново, інші компоненти взяли із поточного серійного виробництва BMW. Цей досвід дозволяє стверджувати, що й інші запчастини, необхідні для експлуатації моделей ретро, з’являться на ринку вже у найближчому майбутньому. Стартер для BMW M1 виробляється у повній відповідності до всіх експлуатаційних стандартів оригінального устаткування. Модель BMW M1 з’явилася на автомобільному ринку 1978 року і завдяки своїй здатності розганятися до 260 км / год стала найбільш швидкісним серійним автомобілем, виробленим у Німеччині. До 1981 року кількість спортивних середньомоторних автомобілів досягла 450, більшість із них були випущені у концепті міського автомобіля. Сьогодні M1 є своєрідною іконою для численних шанувальників авто по всьому світу.


Інші продукти програми Bosch Exchange для BMW M-серії

Крім відновлення виробництва стартера M1, підрозділ Automotive Tradition випускає інші продукти для BMW M-серії. В рамках програми Bosch Exchange компанія відновлює генератори для моделі M1. Спеціально для BMW Classic компанія поновила виробництво генератора для моделі M3 (E30) і стартера для моделі M5 (E34). Ці агрегати також доступні у рамках програми Bosch Exchange. Завдяки підрозділу Bosch Automotive Tradition автомобілі легендарної M-серії BMW досі на ходу.


Регулятор генератора й акумулятори з точністю повторюють дизайн історичних моделей

Підрозділ Bosch Automotive Tradition вже має досвід у перезапуску виробництва автозапчастин. Так, наприклад, був повторно випущений 12-вольтний регулятор генератора постійного струму, що був дуже популярним раніше. Завдяки поєднанню оригінальної конструкції із сучасними технологіями регулятор генератора забезпечує постійну напругу у бортовій системі малолітражних автомобілів типу VW Beetle і тракторів. Також Bosch пропонує знамениті «чорні» акумулятори - поєднання оригінального дизайну і сучасних технологій. Спочатку підрозділ Bosch Automotive Tradition займався випуском 6-вольтних акумуляторів, а тепер пропонує і 12-вольтні в оригінальному чорному корпусі.

 

+380 (3344) 3-24-78

+380 (67) 922-33-44

вул. Шахтарська 27Б

м. Нововолинськ

Волинська область

Україна 45490