ВойтиРегистрацияЗаказать обратный звонок

Потрібно масло для двигуна?

0 800 500 303
Горячая линия сети Bosch Service 
Обращайтесь по вопросам уровня сервиса

Bosch визнаний найкращим брендом 2017 року в шести номінаціях

Авторитетне німецьке видання Auto, Motor und Sport оприлюднило імена володарів премії Best Brand за підсумками 2017 року. Компанія Bosch здобула перемоги в 6 номінаціях із 24 можливих. Найвищої оцінки від читачів журналу продукція Bosch одержала в таких категоріях:

 • Акумулятори
 • Фільтри
 • Свічки запалювання
 • Склоочисники
 • Мережа СТО
 • Електроінструменти


Перемоги в цих номінаціях для компанії Bosch вже стали традиційними. Протягом останніх років найкращим виробником цих видів автозапчастин, товарів і послуг аудиторія журналу Auto, Motor und Sport називає саме Bosch.


Премія Best Brand вручається виданням Auto, Motor und Sport з 2005 року. Переможці в заявлених номінаціях визначаються шляхом опитування читачів: їм пропонується вказати компанію, продукція якої користується у них найбільшою довірою. Особливістю опитування є масовий характер: щороку своєю думкою ділиться щонайменше 100 тис. передплатників і читачів журналу, а також користувачів його електронної версії. Кількість учасників голосування у 2017 році стала рекордною: свою думку про найкращих автовиробників висловили 123 тисячі людей. 

 

Нові салонні фільтри Bosch для алергіків

 • - Фільтри FILTER+ із трьома активними шарами забезпечують чистоту повітря в салоні автомобіля
 • - Перешкоджають проникненню алергенів, бактерій і дрібнодисперсного пилу
 • - Bosch пропонує різноманітні фільтри для водіїв, які дбають про своє здоров’я: стандартні, фільтри з активованим вугіллям, FILTER+

У сучасному житті алергія є однією з найпоширеніших недуг, тому автовласники все частіше стурбовані чистотою повітря у салоні свого автомобіля. Компанія Bosch розробила новинку - спеціальні салонні фільтри FILTER+, які перешкоджають проникненню дрібнодисперсного пилу, алергенів і бактерій.

Нові фільтри FILTER+ складаються з кількох активних шарів, завдяки чому вони забезпечують чистоту повітря в салоні автомобіля, підтримуючи здоров’я пасажирів і поліпшуючи їх комфорт. Шар фільтра із активованим вугіллям нейтралізує небезпечні гази. Ультратонкий шар мікрофібри затримує дрібні частинки діаметром до 2,5 мкм, тобто 99% всієї дрібнодисперсного пилу. Антиалергенний шар зі спеціальною молекулярної сітчастою структурою усуває та нейтралізує алергени. Крім того, всередині антиалергенного шару знаходяться іони срібла, що знезаражують бактерії. Така багатошарова система фільтрації забезпечує чистоту повітря в салоні автомобіля і нейтралізує неприємні запахи. Скорочуючи і попереджаючи алергічні реакції (такі як чхання), нові фільтри FILTER+ усувають фактори, що відволікають водія від дороги. Це, в свою чергу, дозволяє збільшити концентрацію уваги автомобіліста і, отже, безпеку дорожнього руху.

Лінійка фільтрів для вдоволення будь-яких потреб клієнтів

Салонні фільтри Bosch - починаючи від стандартних фільтрів, фільтрів із активованим вугіллям до багатошарових високопродуктивних FILTER+ - здатні забезпечити будь-які потреби клієнтів. З червня нова лінійка фільтрів FILTER+ доступна для оптових закупівель для всіх автомобільних брендів і типів транспортних засобів.

 

Іван Новосад Чемпіон

ВІТАЄМО!

1 місце в заднеприводному класі,

на автослаломі у Володимирі-Волинському.

 

Компанія Bosch розробляє революційну систему автоматичного паркування автомобілів

Інноваційні технології від компанії Bosch дозволяють кардинальним чином перетворити звичний процес пошуку паркувального місця і створюють потужний імпульс для розвитку цілого ринку нових послуг у сфері систем допомоги водієві. «Мобільне майбутнє починається сьогодні з «розумного» паркування», - прокоментував доктор Дірк Хоайзель, член правління Robert Bosch GmbH. - Компанія Bosch вже досягла значних успіхів у даному напрямі. Особливо це стосується рішень для автоматизованого паркування та водіння. Подібні розробки можуть застосовуватися як автовиробниками, так і в містах по всьому світу. Успіхи у цьому напрямі допомагають компанії рухатися до досягнення важливої віхи в своєму розвитку: з 2016 року наші продажі у сфері систем допомоги водієві перевищать 1 млрд євро». Близько 2,5 тис. інженерів компанії по всьому світу (на 500 осіб більше, ніж 2015 року) працюють над автоматизацією процесу водіння у цілому і паркування зокрема.


Половина нових автомобілів постачається із системою допомоги при паркуванні

Подробнее...
 

100-річний ювілей BMW. Підрозділ Bosch Automotive Tradition відновив виробництво стартерів

Спеціально до 100-річчя бренду BMW підрозділ класичних автомобілів Bosch Automotive Tradition відновив випуск стартерів для легендарної моделі BMW M1. Реалізація цієї ініціативи, названої «Проектом реверсивної технології», у співпраці з BMW Classic тривала лише чотири місяці, від концепції до кінцевого продукту. Підшипник приводу і шестерня стартеру були сконструйовані заново, інші компоненти взяли із поточного серійного виробництва BMW. Цей досвід дозволяє стверджувати, що й інші запчастини, необхідні для експлуатації моделей ретро, з’являться на ринку вже у найближчому майбутньому. Стартер для BMW M1 виробляється у повній відповідності до всіх експлуатаційних стандартів оригінального устаткування. Модель BMW M1 з’явилася на автомобільному ринку 1978 року і завдяки своїй здатності розганятися до 260 км / год стала найбільш швидкісним серійним автомобілем, виробленим у Німеччині. До 1981 року кількість спортивних середньомоторних автомобілів досягла 450, більшість із них були випущені у концепті міського автомобіля. Сьогодні M1 є своєрідною іконою для численних шанувальників авто по всьому світу.

Подробнее...
 

Набори автоламп Bosch для водіїв. Освітлення, що завжди працює

 • Bosch випускає набори автомобільних ламп із всіма найбільш популярними типами цоколю
 • Крім галогенних ламп головного освітлення набір містить лампи габаритних вогнів, стоп-сигналів, покажчиків повороту, заднього ходу і підсвічування номерного знаку
 • Комплекти додатково містять кілька запасних електричних запобіжників різного номіналу Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 11

+380 (3344) 3-24-78

+380 (67) 922-33-44

ул. Шахтерская 27Б

Нововолынск

Волынская обл.

Украина 45490