ВхідРеєстраціяЗамовити зворотній дзвінок

Потрібно масло для двигуна?

0 800 500 303
Гаряча лінія мережі Bosch Service 
Телефонуйте до нас, якщо у Вас виникли питання

Інновації, які захоплюють: бренд стає більш емоційним. Корпоративний дизайн, що виражає концепцію цифрової трансформації.

Компанія Bosch представила свій новий корпоративний дизайн. Його яскравість, різноманітність і динамічність символізують сьогоднішню цифрову трансформацію — перетворення компанії на постачальника мережевих рішень для Інтернету речей і послуг. «Наші мережеві рішення покликані підвищити якість життя і зберегти ресурси планети. І наш новий корпоративний дизайн став уособленням цього принципу. У ньому знайшли відображення різноманітність і унікальність наших продуктів і самого життя», — заявив голова ради директорів Robert Bosch GmbH д-р Фолькмар Деннер. Новий фірмовий стиль робить акцент на емоційній складовій бренду завдяки насиченій кольоровій палітрі й новаторському поєднанню форми й образної лінійки. Червоний напис Bosch, слоган Invented for Life («Розроблено для життя») і символ у вигляді магнето залишилися без змін. «За останні роки в нашій компанії відбулися суттєві перетворення. Новий фірмовий стиль відображає цифрову трансформацію, що відбувається в компанії», — зазначив Фолькмар Деннер. Розумні технології роблять життя людей комфортнішим і безпечнішим: інтелектуальні будинки піклуються про своїх господарів, а розумні автомобілі можуть самі звернутися за допомогою в разі аварії.

Детальніше...
 

Bosch представляє педаль акселератору зі зворотнім зв'язком: легка вібрація допомагає економити паливо і попереджає про небезпеку на шляху

До чверті витрати палива залежить від того, як водій натискає на педалі. Раніше єдиною можливістю сприяти економії палива були лише загальні рекомендації щодо плавного акуратного водіння. Тепер Bosch розробив педаль акселератора зі зворотнім зв'язком: легка вібрація повідомляє водіям, коли вони натискають на педаль надто сильно. «Активна педаль газу від Bosch допоможе заощадити паливо і попередить водіїв про потенційно небезпечні ситуації на дорозі», - повідомив Штефан Зайберт, президент підрозділу Бензинових Систем Robert Bosch GmbH. Разом із навігаційною системою або відеокамерою розпізнавання дорожніх знаків інноваційна педаль акселератору від Bosch подає водієві попереджувальний сигнал, якщо, наприклад, автомобіль наближається до небезпечного повороту на занадто високій швидкості.


Детальніше...
 

Оновлена вантажна програма Bosch – запчастини, діагностика і повне сервісне обслуговування для комерційного транспорту

Bosch розширив вантажну програму новими лінійками ременів і щіток склоочисників

 

Більшість всесвітньо відомих автовиробників оснащують нові моделі автомобілів запчастинами Bosch. Високій якості продукції німецького виробника довіряють і власники автосервісів, і водії. Але компанія Bosch пропонує не просто сучасні стартери і генератори, освітлювальні системи, довговічні акумулятори, високоякісні склоочисники і салонні фільтри. Вантажна програма Bosch розрахована і на всебічне післяпродажне обслуговування клієнта, забезпечуючи автовласників усім, що робить поїздки на автомобілях більш комфортабельними і безпечними.

Детальніше...
 

Передпродажна діагностика авто

Перевірка автомобілів перед купівлею є ефективним засобом застереження покупця від покупки несправного авто, а також дозволяє знизити вартість автомобіля в разі виявлення несправностей або кузовних дефектів.

Повна перевірка включає в себе:

Детальніше...
 

Вантажні перевезення онлайн. Цифровізація залізничного транспорту: Bosch і SBB Cargo працюють над зв’язком між вантажними вагонами

Технології Bosch повинні зробити залізничний транспорт «розумнішим»

  • Співпраця Bosch і SBB Cargo об’єднує досвід у розробці автомобільних технологій і знань принципів функціонування залізничних систем
  • Автоматизація вантажоперевезень необхідна для їх ефективної логістики
  • «Автоматизовані вантажні вагони зроблять логістику відкритою, безпечною та зв'язною», - сказав президент Bosch Engineering GmbH Бернард Бір (Bernhard Bihr)

Детальніше...
 

Системи паливного впорскування, ABS, ESP, датчики Приклади видатних інновацій Bosch Тринадцять виключних досягнень компанії за понад 100 років

Штутгарт і Ренінген, Німеччина – У 2015 році компанія Bosch відкрила новий дослідний центр у Ренінгені, в районі Штутгарта. Компанія інвестувала понад 300 млн євро у будівництво центру і створила 1700 робочих місць у сучасному та надихаючому робочому середовищі. Наукові дослідження та розробки Bosch пов’язані не тільки з інноваційними продуктами, але і з постійним удосконаленням виробничих процесів. Завдяки такому підходу ім’я компанії пов’язане із багатьма інноваціями, розробка яких почалася ще у 1886 році, відразу після її заснування. Нижче наведено низку найважливіших інновацій, створених Bosch:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 11

+380 (3344) 3-24-78

+380 (67) 922-33-44

вул. Шахтарська 27Б

м. Нововолинськ

Волинська область

Україна 45490