ВхідРеєстраціяЗамовити зворотній дзвінок
Ukrainian (UA)Russian (CIS)Polish (Poland)

Потрібно масло для двигуна?

0 800 500 303
Гаряча лінія мережі Bosch Service 
Телефонуйте до нас, якщо у Вас виникли питання

Автослалом 2015

Влітку відбувся 2-й етап чемпіонату України з автослалому. Бош Авто Сервіс "ФОРМУЛА" виступила генеральним спонсором. СТО вже не вперше сприяє організації такого роду змагань. Розвиток автослалому в місті - це гарна альтернатива молодіжним розвагам, можливість показати свої вміння, отримати заряд позитиву та адреналіну.

Федерація автослалому України, в особі директора Гергеліжіу П., нагородила Бош Авто Сервіс "Формула"  подякою "За вагомий внесок у розвиток автомобільного слалому в Україні".


 

Як обирати та зберігати АКБ, щоб вона слугувала довше

Під час підготовки автомобіля до зимового сезону особливу увагу слід приділити перевірці акумуляторної батареї. Сильні морози можуть завдати невиправної шкоди АКБ. Це пов’язано із тим, що за низької температури хімічні процеси всередині батареї значно уповільнюються. Внаслідок цього знижується й загальна ефективність роботи акумулятора. Рекомендуємо обов’язково перевірити напругу батареї: якщо вона нижча 12,5 Вольт, то акумулятор необхідно підзарядити.

Детальніше...
 

Пряме впорскування для двигунів, які працюють на стисненому природному газі (метані): більше ефективності, більше задоволення від водіння

Використання метану для скорочення CO₂. Пряме впорскування для двигунів, які працюють на стисненому природному газі (метані): більше ефективності, більше задоволення від водіння. Bosch очолює консорціум із розробки та вдосконалення систем впорскування стисненого природного газу.

  • Дослідження Direct4Gas підтримуються урядом Німеччини
  • Метан і система безпосереднього впорскування пального
  • Природний газ для зниження викидів CO₂

Штутгарт, Німеччина – Безпосереднє впорскування можна використовувати не лише в дизельних та бензинових двигунах. Ця система подачі пального здатна зробити ще більш економічними та екологічними двигуни, які працюють на стисненому природному газі (метані). У порівнянні із сучасними системами, які використовують багатоточкове впорскування газу до колектору, перспективна система безпосереднього впорскування пального здатна на 60% збільшити крутний момент на низьких обертах, та в майбутньому здатна підвищити динамічні характеристики автомобілів із газобалонним обладнанням. Тим не менш, досі немає жодної технології для безпосереднього впорскування природного газу до камери згоряння двигуна. У проекті Direct4Gas дослідники намагаються розробити систему прямого впорскування для двигунів, які працюють винятково на стисненому метані.


Детальніше...
 

Конкурс дитячого малюнку на асфальті “Автомобіль моєї мрії” відбувся

Конкурс дитячого малюнку на асфальті “Автомобіль моєї мрії” відбувся у Нововолинську.

Детальніше...
 

Онлайн запис на сервіс знижка - 5 %

>>>> Онлайн запис на сервіс знижка - 5 %

 

Безпека на дорогах з приладами для перевірки світла фар Bosch - HTD 815 та HTD 615

  • Нова технологія вимірювань на основі цифрової відеокамери
  • Універсальність обладнання
  • Лазерний візир для вирівнювання приладу паралельно автомобілю
  • Зручна панель управління

Неправильно відрегульовані фари створюють загрози аварійних ситуацій на дорогах. До того ж, регулювати їх власноруч на сучасних автомобілях вже майже неможливо: процедура регулювання світла фар вельми складна, і при найменшому відхиленні від умов заводських налаштувань, фари не тільки не будуть забезпечувати потрібної видимості, але і почнуть «сліпити» водіїв, котрі їдуть назустріч. Лінійка обладнання Bosch HTD (815 та 615) призначена для регулювання всіх систем освітлення (галогенових, ксенонових та світлодіодних). Обладнання дозволяє проводити вимірювання у ручному й автоматичному, згідно заздалегідь прописаним процедурам, режимах.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 11

+380 (3344) 3-24-78

+380 (67) 922-33-44

вул. Шахтарська 27Б

м. Нововолинськ

Волинська область

Україна 45490