ВхідРеєстраціяЗамовити зворотній дзвінок

Потрібно масло для двигуна?

0 800 500 303
Гаряча лінія мережі Bosch Service 
Телефонуйте до нас, якщо у Вас виникли питання

Набори автоламп Bosch для водіїв. Освітлення, що завжди працює

  • Bosch випускає набори автомобільних ламп із всіма найбільш популярними типами цоколю
  • Крім галогенних ламп головного освітлення набір містить лампи габаритних вогнів, стоп-сигналів, покажчиків повороту, заднього ходу і підсвічування номерного знаку
  • Комплекти додатково містять кілька запасних електричних запобіжників різного номіналу Детальніше...
 

Bosch визнаний найкращим брендом 2016 року у восьми номінаціях

  • Довіра автовласників до продукції компанії протягом багатьох років
  • Перші місця у восьми номінаціях журналу «Auto, Motor und Sport»

Продукція компанії Bosch посіла перше місце у восьми номінаціях за результатами опитування читачів журналу «Auto, Motor und Sport».

Детальніше...
 

Компанія Bosch пропонує тривимірну візуалізацію маршруту

  • 3D-модуль системи навігації накладає тривимірні об’єкти на карту маршруту
  • Високоякісне об’ємне зображення також доступне в режимі офлайн
  • Рівень деталізації дисплею налаштовується виходячи із продуктивності та оперативної пам’яті бортового комп’ютера
  • У майбутньому стане доступна візуалізація оперативної інформації, наприклад щодо небезпечних ділянок дороги та цін на паливо

Компанія Bosch робить дисплей навігаційної системи більш привабливим і функціональним. Об'ємні будівлі полегшують орієнтування на місцевості; інтегровані у мапу супутникові фото, а також візуалізація перепаду висот рельєфу надають зображенню фотореалістичний вигляд. Це стало можливим завдяки передовому навігаційному програмному забезпеченню Bosch, яке використовує дані, що відповідають стандартам Navigation Data Standard (NDS) і перетворює їх на об’ємну мапу за допомогою 3D-модуля. На відміну від інших подібних продуктів, навігаційні системи Bosch можуть працювати в офлайн режимі, а при підключенні до Інтернету карта доповнюється оперативною інформацією. Наприклад, у майбутньому можна буде дізнатися, яка погода очікується за маршрутом поїздки, або яка вартість палива на автозаправках.

Детальніше...
 

Відновлені стартери і генератори Bosch eXchange стали доступнішими

У рамках програми Bosch eXchange з початку 2016 року в Україні з’явилась унікальна можливість придбання стартерів і генераторів за доступними цінами без необхідності повернення використаних агрегатів. При цьому продукція Bosch eXchange відповідає високим стандартам якості на тому ж рівні, як і нові вироби, а різниця в ціні становить близько 25%. До того ж, завдяки ретельній технологічній та візуальній перевірці компанія пропонує на відновленим агрегати таку саму гарантію, як і на нові запчастини.

Детальніше...
 

Разом із Bosch будівельна техніка стає більш екологічною та ефективною

Міжнародна торгівельна виставка Bauma 2016. Дизельні двигуни, паливні елементи, гібриди та профілактична діагностика

Стандарти Final Tier 4 (США) або Stage V (Європа) незабаром посилять вимоги до вмісту токсичних речовин у вихлопних газах для будівельної і сільськогосподарської техніки (екскаватори, самоскиди, трактори). Компанія Bosch пропонує широкий спектр рішень, які не тільки істотно знижують виробничі витрати, але також скорочують шкідливі викиди у сегменті спецтехніки. Як провідний розробник технологій і послуг компанія застосовує двосторонній підхід: продовжує вдосконалювати наявні дизельні системи і розробляє інноваційні технології електрифікації та паливних елементів. На Міжнародній торговельній виставці Bauma, що проходитиме у Мюнхені з 11 по 17 квітня 2016 року, компанія Bosch представить інноваційні рішення для спецтехніки.

Гібридизація та паливні елементи: майбутнє моторів для спецтехніки

Детальніше...
 

Паливні фільтри Bosch ─ понад 85 років безперебійної роботи двигунів

Паливні фільтри Bosch є високотехнологічними компонентами, що забезпечують довгостроковий захист систем впорскування. Конструкція фільтрів, які вперше з’явились у 1930 році, постійно покращувалася, щоб відповідати постійно зростаючим вимогам до чистоти палива. Сучасні фільтрувальні елементи здатні вловлювати найдрібніші продукти забруднень і різні домішки палива.

Компанія Bosch випускає паливні фільтри для двигунів будь-яких типів, від бензинових фільтрів для карбюраторних систем до дизельних фільтрів із сенсорними механізмами і вбудованим підігрівом для систем Common Rail.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 11

+380 (3344) 3-24-78

+380 (67) 922-33-44

вул. Шахтарська 27Б

м. Нововолинськ

Волинська область

Україна 45490