fbpx

Діагностика авто

«Автоцентр Формула» займається ремонтом і обслуговуванням автомобілів. Надає сервіс для всіх американських, японських, європейських автомобілів та інших транспортних засобів. Майстри центру мають багаторічний досвід, спеціалізуються на різних видах ремонтних робіт.

Автосервіс має сучасне обладнання та досвідчену команду фахівців. Всі клієнти заощаджують свої гроші на дорогому ремонті, оскільки авто діагностика допомагає майстрам своєчасно виявляють і усувають всілякі неполадки.

Діагностика автомобіля

Якщо ви хочете, щоб транспортний засіб працював тривалий час, не вимагаючи при цьому дорогого ремонту, потрібна діагностика для авто, яку слід проводити періодично. Завдяки фахівцям, які виявили приховані неполадки, ви зможете усунути несправності. Комплексна перевірка всієї системи покаже стан транспорту, вкаже на певні проблеми.

Висококваліфіковані працівники за допомогою професійного обладнання нададуть необхідну інформацію про технічний стан транспортного засобу, вузлів, блоку управління, двигуна та інших деталей. Власник може зробити діагностику як часткову, так і повну. Перша має на увазі огляд окремих запасних частин. Повна включає такі процедури як:

  • перевірка електрообладнання
  • діагностика зчеплення автомобіля;
  • огляд ходової частини, вихлопної системи;
  • перевірка систем: запалювання, гальмівної, двигуна;
  • діагностика АКБ автомобіля.

Після ретельного проведеного огляду усуваються наявні несправності. В автосервісі точно також проводиться діагностика дизельних авто.

Спеціальні пропозиції СТО

Перевірка ходової частини підвіски авто Формула Бош
Формула клаб Знижки на сто знижки на запчастини
Розвал сходження Формула Бош

Чому для діагностики автомобіля варто вибрати Бош Сервіс «Автоцентр Формула»

Опыт
Досвід

Більше 20-ти років роботи в сфері ремонту автомобілів

лайк
Надійність

Кожен наш працівник пройшов сертифікацію від BOSCH

Ремонт и обслуживание автомобилей разных марок и годов выпуска
Універсальність

Ремонт автомобілів різних марок і років випуску

Ценим время наших клиентов, поэтому все процессы ремонта и обслуживания стандартизированные
Час

Ми завжди цінуємо час наших клієнтів

 Уровень обслуживания как в дилерских центрах, но с выгодой до -50%
Економія

Дилерський рівень обслуговування, але з вигодою до -50%

Обслуживания по регламентным документам и видеонаблюдение
Безпека

Обслуговування за регламентними документами і відеоспостереження

Связь с нами через смартфон в два клика
Діджиталізація

Зручний зв’язок з нами через смартфон у два кліки

support 24/7/365
Підтримка

Менеджери проконсультують і дадуть пораду 24/7/365

оригинальные запчасти в наличии на собственном складе
Якість

Тільки оригінальні запчастини в наявності на власному складі

Гарантия
Гарантія

Отримуйте тільки на 100% надійний результат

любов к клиентам
Відкритість

Ми любимо наших клієнтів і стаємо кращими для них

комфорт
Комфорт

Зручна локація, хороший доїзд, комфортна кімната відпочинку

Приєднуйся до нашої спільноти в соцмережах

формула бош сервіс Facebook
формула бош Instagram

Навіщо потрібна діагностика авто?

Сучасні машини оснащені великою кількістю датчиків, за якими необхідний контроль. Провести перевірку електрообладнання автомобіля самостійно неможливо. Для цього необхідне спеціальне обладнання і знання.

Діагностика несправностей автомобіля допоможе уберегти від серйозних поломок і продовжити працездатність окремих деталей. При регулярному огляді знижується ризик поломок. Стан транспорту перевіряють за допомогою комп’ютерної діагностики. Бортова система містить всю інформацію в блоці управління. Всі дані зашифровані і не доступні для водія. Розшифрувати їх може лише професіонал. Він визначить, де стався збій і проведе профілактичні заходи.

Що входить в діагностику автомобіля?

Працівники сервісу використовують сучасну комп’ютерну діагностику. З її допомогою виявляються поточні помилки і дефекти. Незалежно від моделі та марки (японських або американських автомобілів) процедура проводиться поетапно. Тривалість аналізу займає приблизно близько півгодини.

Спочатку тестування проходять без задіяння основних блоків. Перевіряється, генератор, акумуляторна батарея, з’єднання. Наступний етап – динамічна перевірка, яка допоможе вам переконатися в справності автомобільних датчиків. На завершальному етапі база даних бортової системи скидається. За допомогою особливого додатку деактивуються коди помилок. В результаті виводяться точні дані про автомобіль.

Чому для діагностики авто краще звернеться в Бош Сервіс «Автоцентр Формула»

«Автоцентр Формула» пропонує повний спектр послуг в поєднанні з унікальним досвідом роботи сервісу та наявністю спеціалізованого обладнання. Надає послуги з сервісного обслуговування, а також ремонт машини. Ви зможете не тільки пройти ТО, а й замовити комплектуючі запчастини до свого авто. Всі співробітники відповідально підходять до робочого процесу. Максимально точно визначається несправність завдяки сучасному обладнанню.

Які види діагностики є і скільки коштує?

Майстру потрібно точно знати, яка запчастина вийшла з ладу, щоб усунути неполадку. Тільки в цьому випадку він може сказати, скільки коштує діагностика авто. Для цього необхідно:

  • задіяти органи чуття: зір, слух;
  • провести огляд і вимірювання;
  • після цього провести електронну або комп’ютерну діагностику.

Ціни на послуги цілком адекватні. Власники тільки заощадять кошти, так як якщо не вчасно виявити помилку, знадобитися заміна деталей, які вимагають набагато більше вкладень.

Як проходить діагностичний огляд автомобіля?

Автодіагностика за допомогою комп’ютера – процес, що дозволяє прочитати коди несправностей. Для цього використовуються спеціальне обладнання: тестери, сканери та інші пристрої. Вони не тільки зчитують, а й помічають всі зміни, що відбуваються в системах управління, трансмісією, двигуном, приладової панелі і інших пристроїв.

Сканер для зчитування кодів транспортного засобу, підключають до бортової системи і за допомогою спеціальних утиліт відбувається розшифровка. На основі отриманої інформації робиться висновок. Всі дані фіксуються. Проводити діагностику засобів пересування слід не менше одного разу на рік.

Насколько полезной была эта статья?

Оцените, пожалуйста!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню