fbpx

Ремонт підвіски і ходової частини автомобіля

Підвіска і ходова частина автомобіля є основними елементами, які забезпечують прохідність, стійкість транспортного засобу під час руху. Для водія і пасажира справна ходова є запорукою комфортного і м’якої їзди, що залишається важливим аспектом, як при локальних поїздках, так і при подорожах на далекі відстані.

Діагностика і ремонт підвіски і ходової необхідно виконувати регулярно або при виявленні будь-яких несправностей, адже ця частина побічно впливає на більшість функцій вашого авто, будучи фізичним з’єднанням між колесами, гальмами, двигуном і рамою.

З яких частин складається шасі авто

Ходова частина, що відповідає за м’якість і плавність руху, має різну структуру, а її параметри безпосередньо залежать від запчастин, з яких вона зібрана. У більшості авто вона розділена на два основних вузла: передній і задній, які практично не пов’язані між собою, за винятком декількох різновидів повнопривідних авто.

Якщо не вдаватися в подробиці, то кожна підвіска має схожу структуру, яка складається з ряду загальних деталей і механізмів:

  • амортизаційна група, в неї також входять ресорні листи, сайлентблоки та інші з’єднувачі;
  • напрямні елементи;
  • пружні елементи.

Варто звернути увагу, що різні виробники використовують різні типи амортизаторів. У старіших автомобілях ще зустрічаються ресорні або торсіони. На сучасні машини встановлюють пружини з тарілками, одно- або двоважельні підвіски.

Основні причини поломки ходової частини авто

На автомобілях іноземного походження, ресурс роботи ходової частини «на знос» відносно невеликий. З огляду на стан вітчизняних доріг, навіть досвідчений і дуже акуратний водій досить швидко помічає зміни в роботі амортизаторів рульового механізму. Саме тому регулярна перевірка ходової частини в СТО Бош Сервіс повинна бути обов’язковою. Наші фахівці перевіряють стан коліс, амортизаторів, залежних і незалежних підвісок, опор і тягових систем, проводять ремонт важелів підвіски, щоб попередити вихід з ладу і своєчасно відновити (при можливості) кожну комплектуючу.

Спеціальні пропозиції СТО

Чому для діагностики і ремонту підвіски і ходової частини автомобіля варто вибрати Бош Сервіс «Автоцентр Формула»

Опыт
Досвід

Більше 20-ти років роботи в сфері ремонту автомобілів

лайк
Надійність

Кожен наш працівник пройшов сертифікацію від BOSCH

Ремонт и обслуживание автомобилей разных марок и годов выпуска
Універсальність

Ремонт автомобілів різних марок і років випуску

Ценим время наших клиентов, поэтому все процессы ремонта и обслуживания стандартизированные
Час

Ми завжди цінуємо час наших клієнтів

 Уровень обслуживания как в дилерских центрах, но с выгодой до -50%
Економія

Дилерський рівень обслуговування, але з вигодою до -50%

Обслуживания по регламентным документам и видеонаблюдение
Безпека

Обслуговування за регламентними документами і відеоспостереження

Связь с нами через смартфон в два клика
Діджиталізація

Зручний зв’язок з нами через смартфон у два кліки

support 24/7/365
Підтримка

Менеджери проконсультують і дадуть пораду 24/7/365

оригинальные запчасти в наличии на собственном складе
Якість

Тільки оригінальні запчастини в наявності на власному складі

Гарантия
Гарантія

Отримуйте тільки на 100% надійний результат

любов к клиентам
Відкритість

Ми любимо наших клієнтів і стаємо кращими для них

комфорт
Комфорт

Зручна локація, хороший доїзд, комфортна кімната відпочинку

Приєднуйся до нашої спільноти в соцмережах

формула бош сервіс Facebook
формула бош Instagram

Як зрозуміти, що з підвіскою вашого автомобіля щось не так

Помітити, що з’явилася несправність в ходової частини, найчастіше водій може без звернення до нас на діагностику. Несправність стійок стабілізатора, амортизувальних механізмів і інших компонентів стає видно при їзді. Якщо автомобіль стає більш жорстким на нерівній дорозі, колеса починають «підтирати» підкрилки на гірках або ямах, став помітний перекіс кузова або колеса мають посилений ухил, вам терміново необхідний ремонт підвіски автомобіля, можливо, з розвалом-сходження коліс на одній або обох осях.

Довірте діагностику ходової частини автомобіля професіоналам Бош Автосервіс

Щоб виявити несправність, знайти деталь, що вимагає термінової заміни або відновлення, вам обов’язково знадобиться висококласна діагностика. Проведення апаратної або стендової перевірки є первинним завданням для фахівців нашого СТО. Тільки після повної діагностики майстер вирішує, потрібен ремонт важелів передньої підвіски або заміни вимагають компоненти задньої частини. Якісна діагностика і правильна оцінка стану ходової частини і підвіски авто – запорука успішного ремонту.

Ремонт підвіски автомобіля в СТО «Автоцентр Формула»

Якщо під час руху або при діагностиці були виявлені будь-які відхилення, які вважаються неприпустимими, майстри сервісного центру Бош приступають до ремонту. Для кожного авто замовляються оригінальні запчастини від провідних виробників деталей світового класу. Виконання ремонтних або відновлювальних робіт проводиться виключно фахівцями. Крім відновлення сучасних гідравлічних систем, на СТО «Автоцентр Формула» виконується ремонт торсіонної підвіски і ресорної частини.

Задня підвіска

Ремонт задньої підвіски включає в себе повноцінну заміну блоку в зборі або точкова заміна необхідних компонентів. Залежно від року випуску, марки і моделі вашого авто, а також стану деталі вартість і час ремонту можуть варіюватися. Більш детальну інформацію про діагностику і ремонт задньої підвіски ви дізнаєтеся у менеджера СТО Бош Автосервіс.

Передня підвіска

Якщо мова не йде про повнопривідні автомобілі, ремонт передньої частини є більш складним і трудомістким процесом. Причиною стає наявність додаткових систем «життєдіяльності» автомобіля, що відрізняються від задньої системи опор, важелів і з’єднань. Незалежно від складності ремонту, будь-яка виконана робота робиться якісно і максимально швидко. Кожен клієнт СТО Бош «Автосервіс Формула» отримує гарантію на всі види виконаних робіт.

Насколько полезной была эта статья?

Оцените, пожалуйста!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню