fbpx

Автомобілі з Європи

Послуга пригону авто з Європи багато десятиліть користується популярністю в українців. В останні роки машини, привезені з Європейського Союзу, і зовсім заполонили вітчизняні дороги, і причиною тому стало розвиток законодавства. Автомобілі з Європи тепер набагато дешевше розмитнювати, що позитивно позначилося на їх фінальній ціні. До того ж слід зазначити і можливість купити авто з Європи, останніх років випуску, яке обслуговувалося у офіційних дилерів і не має прихованих від очей пошкоджень або несправностей.

Перивезені машини з Європи мають суттєво меншу ціну, ніж в Україні. Ставлення європейських країн до старих автомобілів більш суворе, в плані обслуговування та продажу. Це дозволяє придбати, пригнати і розмитнити авто з Європи, не побоюючись «кота в мішку», чого вітчизняний авторинок запропонувати не може.

Чому вигідно купувати автомобілі на Європейських автоаукціонах

Фінансова вигода і надійність при покупці – одне з ключових переваг європейського авторинку. Для максимального виграшу в ціні офіційні дилери самостійно вибирають кращий автоаукцион Європи, що пропонує масу переваг для покупця. Саме аукціони дають шанс придбати відносно нову машину в ідеальному стані, за ціною в 20-30% нижче від вітчизняного ринку. Не варто дивуватися, такого розльоту вартості, адже авто аукціони Європи не єдина трата автовласника.

Приваблива вартість лота обумовлена ​​відносно низькою початковою ціною на машину. Близькість заводів виробників, вигідні програми фінансування для громадян ЄС і зацікавленість автодилерів в продажу дозволяють істотно знижувати витрати першого автовласника. Кожен аукціон авто в Європі дозволяє першому власнику, страховим компаніям або дилерським центрам в стислі терміни реалізувати машину, поступившись в її ціні.

Для покупця з України ціна буде складатися з декількох витрат:

  • Оплата лота аукціону + збори і податки в країні покупки;
  • Купівля страховки і переоформлення для пересування країнами ЄС.
  • Ввізне мито при перетині кордону з Україною.
  • Розмитнення, оплата зборів, сертифікації та постановка на облік.

Додатково оплачується послуга вибору автомобіля, перевірки його працездатності і доставка «під ключ» від фахівців. Аукціон машин Європи дозволяє заощадити від 15-20% на кожному авто, порівняно з покупкою на вітчизняному ринку.

Порахуйте у нас доставку авто, яке Ви плануєте придбати і порівняйте з цінами наших конкурентів.

Fill out this field
Fill out this field

Відповідаємо протягом 1 хвилини

+38 067 922 3344

Гаряча лінія

Великий вибір автомобілів

Автомобільний ринок Європи є немаленьким. Там виготовляють свої автомобілі топові автовиробники світу. Більше 15000 автомобілів щотижня для можливості покупки онлайн.

Ціна

Є можливість купити надійне, якісне авто під ключ дешевше ринку України до 20%. Якщо знати ринок і інші фішки аукціонів то є можливість заощадити навіть до 30%.

Оригінальні пробіги автомобілів

Переважно працюємо саме з лізинговими аукціонами. Це дає нам впевненість в якості обслуговування авто. Автомобілі регулярно проходять планові ТО і обов’язково повинні мати сервісні книжки з усіма відмітками.

Повна сервісна історія обслуговування авто

Всі автомобілі мають відкриту історію обслуговування з пробігом в день ТО, датою, списком робіт і навіть сумою.

Детальні фотографії кожного автомобіля

Доставка авто з Європи під будь-який бюджет

Завдяки лояльності європейського авторинку пригін авто з Європи можливий незалежно від вашого бюджету. Особливою популярністю користуються досить старі машини, вартість яких не перевищує і тисячі євро, а також сучасні автомобілі останніх років випуску. Будь-яке авто з пробігом з Європи в найкоротші терміни доставляється з аукціонних майданчиків або безпосередньо з магазинів офіційних дилерів. Вибрати машину не складе труднощів для фахівця в цій галузі, але для багатьох покупців залишається відкритим питання пригону в Україні вже придбаного автомобіля.

У більшості випадків, доставка з Європи придбаного автомобіля проводиться одним з декількох способів. Ви можете самостійно відправитися за машиною, що спричинить за собою ряд додаткових витрат. Перевага поїздки за авто самостійно, полягає лише в можливості особисто побачити транспортний засіб, але з урахуванням отримання повного звіту і реальних фотографій в месенджерах, ця перевага досить спірна.

Мінусів для людей, які планують самостійно купити авто з Європи значно більше. Слід розуміти, що вам потрібно зробити ряд дозвільних документів для перетину кордону, врахувати витрати на подорож, проживання в готелі та харчування. Також попутно слід записати в статтю витрат і паливо на зворотну дорогу. Якщо пригін автомобіля замовити у фахівців, ви позбудетеся від багатьох непотрібних витрат часу та грошей.

Авто під ключ з Європи дозволяє довірити весь процес досвідченим фахівцям, які виберуть оптимальний спосіб його транспортування. Це зручніше, простіше і значно швидше, порівняно з першим варіантом. Від власника потрібно лише вибрати автомобілі, які будуть перевірені і оцінені компетентними майстрами. Доставка транспортного засобу з країн Європи в Україну може бути здійснена  на автовозі.

Незалежно від того, в якій країні обраний аукціон авто з Європи, всі способи його доставки до України можливі, за умови попереднього узгодження з фахівцями. Для максимальної об’єктивності, ви можете запросити індивідуальний прорахунок вартості доставки кожним з варіантів.

Популярні автомобілі на аукціоні

Чому для покупки автомобіля на аукціоні Європи вибирають нас

Досвід

Автоцентр Формула вже понад 20 років працює на автомобільному ринку. Нам довіряє більше 9000 тисяч клієнтів і штат персоналу понад 30 чоловік.

Зручність

Ми надаємо повний цикл послуг, від пошуку і підбору автомобіля на аукціоні до розмитнення, сертифікації та постановки на облік. Також ми допоможемо в обслуговуванні авто протягом всього терміну експлуатації.

Вигода

Ціни за наші послуги нижчі від ринкових, так як ми доставляємо авто безпосередньо з лізингового аукціону. Також співпрацюючи з нами отримуєте багато безкоштовних послуг які інші компанії не надають.

Безпека

Ви робите платежі на всіх етапах самостійно за офіційними рахунками з аукціону, тому можете бути впевнені за свої гроші. Відсутність прихованих платежів і робота згідно договору.

Швидкість

Налагоджена система доставки авто з аукціонів в Україні. Завдяки цьому термін доставки займає 3-4 тижні з моменту оплати лота.

Гарантія

Своїм клієнтам ми пропонуємо унікальну послугу з сервісного обслуговування авто в Бош Авто Сервісі “Формула”. Клієнт може отримати гарантію на автомобіль 1 рік або 10 000 км пробігу.

Наші унікальні переваги в підборі, доставці і обслуговуванні авто з Європи

Як ми працюємо і що входить в наші послуги

Підбір автомобіля

Ми підберемо декілька варіантів авто на аукціонах Європи, під Ваш бюджет та вимоги.

Розрахунок витрат

Ще перед початком торгів у Вас на руках буде приблизний розрахунок ціни обраного автомобіля в Україні.

Проведення торгів і покупка

Участь в онлайн торгах на аукціоні і покупка автомобіля, відповідно до ваших вимог.

Доставка в Україну

Організація доставки авто з країн Європи в Україну

Розмитнення

Підготовка документів для розмитнення та митне очищення авто відповідно до закону №8487

Допомога

Допомога в отриманні сертифікату відповідності та в постановці на облік

З аукціонами яких країн ми переважно працюємо

Маючи чималий досвід у виборі, покупці, доставці та розмитненні автомобілів, пригнаних з країн Європейського Союзу, дилери знайшли ряд кращих країн, в яких покупка має найменшу кількість проблем. Список країн складався виходячи з кількості діючих аукціонів, пропонованого до покупки транспорту, його ціни і стану.

Доставка авто з Європи в Україну

Всі автомобілі куплені на аукціоні доставляють за адресою м.Нововолинськ, вул. Шахтарська, 27б, “Автоцентр Формула”

Розмитнення авто з Європи

Пільгове розмитнення в Україні поки діє, а це значить, що є відмінна можливість отримати бажану модель автомобіля за розумні гроші. Для більшої прозорості слід зазначити, що пільги діють далеко не на всі автомобілі і куплений за 300 євро седан початку 2000-х років розмитнити за три копійки не вийде. Проте авто з Європи з розмитненням, (мається на увазі розумна сума) пригнати все-таки можна.

Дізнатися докладніше про вимоги законодавчих проектів 8487/8488 ви можете безпосередньо у фахівців і ліцензованих дилерів. Відповідаючи на питання «скільки коштує розмитнити машину», слід враховувати ряд нюансів, таких як: тип двигуна, його потужність і обсяг, рік випуску, реальна і каталожна вартість. Існує багато нюансів, тому слід спиратися на фактичні цифри, надані фахівцями. Приблизну вартість розмитнення можна розрахувати індивідуально, при замовленні послуги пригону автомобіля «під ключ».

Незважаючи на всі складнощі і нюанси покупки автомобілів на авторинках ЄС, аукціонах або в автосалонах, пригін машини буде гарантовано вигідним. Величезну роль при виборі зіграє бажана марка і модель транспортного засобу. Виходячи з ваших побажань слід вибрати країну і місце придбання автомобіля, обмеживши вибір лише закладеним бюджетом. Запам’ятайте, що купити авто з Європи з розмитненням можна, навіть з дуже обмеженими засобами. Ви в будь-якому випадку отримаєте в своє володіння відмінну іномарку, з мінімальним пробігом і максимальним набором функцій, за ціною  нової Лади або Ланоса.

Мы подберем и посчитаем идеальный вариант для Вас
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Или пишите в мессенджеры

+38 067 922 3344

Поширені запитання

?Як замовити авто з Європи?

Просто заповніть форму зв'язку на сайті і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей. Ви повідомите йому свій бюджет, бажану модель і марку авто а він підбере відповідні варіанти і прорахує ціну автомобіля під ключ

☑Як проходить процес оплати?

Після того як Ви підписали договір з нами оплачується гарантійний платіж для початку співпраці. Коли лот виграний Ви оплачуєте за авто безпосередньо на аукціон продавця. Перед тим як автомобіль повинен перетнути кордон України повинні оплатити розмитнення, сертифікацію та послуги брокера.Когда автомобіль забираєте комісію за наші послуги

?Чи вигідно купувати авто за кордоном?

Вигода автомобіля з Європи очевидна. Ви не тільки отримуєте автомобіль за найкращою ціною але і гарантовато чесний пробіг, прозору історію обслуговування.

?Чи доставляєте ви комерційний транспорт?

На лізингових аукціонах є багато комерційного транспорту. Від маленьких Пежо Партнер, Фольксваген Кадді, середніх Рено Трафік, Мерседес Віто до більш містких Івеко, Мерседес Спринтер, Рено Мастер. Найкраще такі авто брати щоб вік був не більше 5 років, на такі авто діє пільгове розмитнення.

Насколько полезной была эта статья?

Оцените, пожалуйста!

Средняя оценка 4.6 / 5. Количество оценок: 79

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню