fbpx

Гарантійні зобов’язання

Виконавець гарантує відповідність відремонтованого дорожнього транспортного засобу (або його складових частин) вимогам технічної документації і нормативних документів виробника за умови виконання Замовником правил експлуатації дорожнього транспортного засобу.

Гарантійний термін на виконані роботи встановлюється відповідно до “Правилами надання послуг з технічного обслуговування і ремонту автотранспортних засобів” затв. 01.09.2003. Гарантійний термін експлуатації на запасні частини встановлюється відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів”.

Гарантія на слюсарні роботи – 15 днів, на роботи, пов’язані з ремонтом АКПП, КПП і двигуна – 30 днів або 10000км (в залежності, яка подія настане першим, при обов’язковому огляді авто через 1000, 5000 і 10000км). На роботи, пов’язані з електрообладнанням, подачею палива і системою впорскування – гарантій немає. Гарантійні зобов’язання Виконавця не поширюються на запасні частини, надані Замовником. Деталі, що не були затребувані Замовником на момент видачі автомобіля, утилізуються і поверненню не підлягають.

Замовник, підтверджує, що:

З умовами ремонту та обслуговування автомобілів, цінами Виконавця, умовами надання гарантії, інструкціями про правила поведінки на території Виконавця, охорони праці та здоров’я, пожежної безпеки ознайомлений і зобов’язуюсь їх виконувати. Співробітникам Виконавця дозволяється експлуатація (в т.ч. тест-драйв по маршруту) автомобіля виключно з метою тестування та огляду.

Фактичний час закінчення робіт може відрізнятися від очікуваного часу завершення робіт. Терміни виконання робіт визначаються нормативами автовиробника і наявністю на складі Виконавця необхідних запасних частин і деталей. При цьому сторони виходять з того, що Виконавець не може нести відповідальності за перевищення термінів виконання робіт в разі несвоєчасної доставки постачальниками необхідних запасних частин і матеріалів.

У разі відсутності необхідних запчастин термін ремонту збільшується на час, необхідний для пошуку і поставки цих запчастин на склад Виконавця. Виконавець не несе відповідальності за цінні речі і гроші, залишені в автомобілі. Претензії щодо функціонування систем і вузлів, за якими не проводилися роботи, а також на ті, які не знімалися в процесі роботи, Виконавцем не приймаються.

Якщо з технічної необхідності автомобіль на вимогу пожежної безпеки буде знеструмлений (зняті клеми акумулятора), тоді це може привести до необхідності перенастроювання електронних приладів автомобіля (години, радіо, електро сидіння і т.д.). Замовник згоден на обробку персональних даних, що містяться в цьому документі з метою отримувати інформацію про акції, новини та рекламні пропозиції від Виконавця за допомогою каналів зв’язку, в тому числі за допомогою СМС-розсилки і т.д.

Насколько полезной была эта статья?

Оцените, пожалуйста!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню