fbpx

Капітальний ремонт двигуна

Важливо розуміти, що ні один пристрій, наскільки б якісним воно не було, не буде служити вам вічно. Тим більше це стосується механізмів, які постійно піддаються серйозним навантаженням. До цього переліку можна віднести двигун автомобіля. Згодом може виникнути потреба проведення капітального ремонту двигуна.

Це досить складний процес, що вимагає певних навичок і спеціальних пристроїв. Якщо самостійно намагатися вирішити цю проблему, то можна істотно погіршити ситуацію і в майбутньому витратити ще більшу кількість грошових коштів на усунення подібно втручання.

Третяк Сергій Євгенович - технічний директор Бош Авто Сервіс Формула Нововолинськ
Третяк Сергій Євгенович

Технічний директор Бош Авто Сервіс «Формула»

Що призводить до скорочення терміну служби двигуна

Для того, щоб пристрій працював в нормальному режимі, варто дбайливо ставиться до правильності експлуатації. Основними факторами, які суттєво знижують термін служби і наближають ймовірність проведення ремонту двигуна. Найчастіше це може бути знос вузлів, руйнування деталей. Перелік подібних причин складається з:

 • Порушення періодичної заміни моторного масла, а також спеціального фільтра. Мастило є унікальною речовиною, яке знижує стирання деталей. Його циркуляція в системі усуває зайве тепло, знижуючи ймовірність перегріву мотора. Крім цього, виводиться дрібні частинки і інші засмічення. Згодом воно засмічується і стає непридатним для подальшого використання;
 • Використання маслянистих субстанцій сумнівної якості від невідомих виробників. Важливо пам’ятати про те, що економити на моторному маслі не варто. Низька якість цієї продукції негативно позначиться на пристрої і після призведе до капремонту двигуна;
 • Засмічення дрібними частинками повітряного фільтра;
 • Невчасно проведені регламентні роботи. Це упущення може негативно позначитися на повноцінному функціонуванні двигуна;
 • Агресивний стиль їзди за кермом, водіння на високих оборотах, чергування швидких стартів і різання гальмувань;
 • При підвищеній в’язкості масла може викликати голодування транспортного засобу в зимовий період, що знижує ресурс діяльності двигуна;
 • Низька якість палива може викликати утворення нагару. Він найчастіше відкладається на стінках циліндра, а в майбутньому і привести до заклинювання поршнів;
 • Якщо не звертати уваги на існуючі поломки і порушення нормальної роботи агрегату.

У разі виявлення хоча б одного симптому з вище перерахованого, важливо якомога швидше звернутися до фахівців. Додатковими факторами зниження терміну служби можуть бути неточне фазування ГРМ, неправильно підібрані свічки запалювання, несправність уприскування палива. Найчастіше радять використовувати послуги автосервісу Бош «Формула».

Компанія Бош Автосервіс пропонує послуги з капітального ремонту двигунів. Використання сучасного обладнання та високий рівень професіоналізму співробітників дозволяє виконувати роботи будь-якої складності.

Регулярна діагностика та обслуговування – запорука здорового двигуна

Багато хто чув про те, що профілактика краще, ніж лікування. Це стосується і обслуговування автомобіля. Регулярна діагностика та заміна що вийшли з ладу деталей, дозволить зберегти більшу частину вашого сімейного бюджету, а також знизити ймовірність необхідності проведення капремонту двигуна.

Автосервіси мають спеціальним обладнанням, необхідним для виконання певних маніпуляцій. Важливим фактором при виборі повинен бути і досвід співробітників. Тільки ці якості можуть служити гарантією високоякісного обслуговування.

Проводити діагностику та обслуговування автомобіля стає складніше з кожним роком. Це пов’язано з тим, що моделі постійно вдосконалюються і мають все новими функціями. В основному зміни стосуються:

 • системи подачі і спалювання палива;
 • використання електроніки в функціонуванні безлічі систем і пристрої в цілому.

Використання спеціального обладнання дозволяє знижувати витрати часу на обслуговування та ремонт дизельних двигунів. Цей же фактор і дозволяє підвищити якість послуг, що надаються.

Симптоми поломки ДВС

Якщо чітко дотримуватися всіх рекомендацій, вказані в документації по експлуатації транспортного засобу, ремонт двигуна автомобіля не потрібно проводити близько 200-300 тисяч км, іноді – до 500 тис. Км. Дизельні пристрої більш зносостійкі і можуть витримати аж до 700000, а то і довше.

До основних ознак, які можуть сповістити вас про ймовірність наближення необхідності проведення ремонту дизельного двигуна або бензинового, відносять:

 • істотне зниження потужності двигуна;
 • перегрів двигуна;
 • збільшення витрат мастила;
 • проблематичний запуск двигуна;
 • підвищення споживання пального;
 • зниження компресії в циліндрах;
 • наявність диму з вихлопної труби;
 • потроєння, стукіт або детонація в роботі агрегату;
 • порушення діяльності при роботі на холостих обертах.

Помітивши білий пар з вихлопної труби при низькій температурі і при непрогрітому двигуні, вважається нормальним явищем. Набагато гірше, якщо він з’являється після прогрівання. Це може говорити про потрапляння антифризу в камери згоряння. До основних причин, які можуть спровокувати це прояв, відносять тріщини в ГБЦ або пошкодження прокладки.

При появі чорного вихлопу можна зробити висновок про неповне згоряння, що сприяє утворенню сажі. Причина може полягати в системі запалювання або упорскування.

Поява сизого диму може говорити про швидке вигоряння масла і порушеннях в шатунно-поршневій групі.

Якщо ви побачили хоч один з цих ознак, це зовсім не означає, що вам потрібно негайно проводити ремонт клапанів двигуна. Ретельна діагностика дозволить встановити проблеми і постаратися вирішити їх з мінімальними витратами.

Капремонт двигуна в Бош Авто Сервіс “Формула”

Ця станція технічного обслуговування виконує повну діагностику і високоякісний ремонт ДВС. Своєчасна діагностика дозволить вам під час виявити проблему і вирішити її без дорогих витрат. В автосервісі використовується тільки сучасне обладнання. Великий досвід майстрів дозволяє усунути проблеми будь-якої складності. Після того, як буде отримана достовірна картина, будуть проведені всі необхідні ремонтні роботи.

Професіонали намагаються зробити обслуговування клієнтів максимально комфортним. На сервісі можна:

 • замовити деталь;
 • придбати необхідну запчастину;
 • підібрати витратні матеріали;
 • вибрати витратні матеріали.

Сервіс співпрацює виключно з перевіреними виробниками. Вони гарантують високу якість товарів. Висновком після проведення діагностики буде видача акту з усіма неполадками. При задоволенні клієнта ціною на послуги, що надаються, майстри проведуть капремонт ДВС або усунуть інші проблеми.

Фахівці постійно рекомендують проведення комплексної діагностики, своєчасного ремонту двигуна, а також технічне обслуговування. Такі регулярні маніпуляції дозволять зберігати і підтримувати нормальне функціонування всіх систем.

З яких етапів складається капітальний ремонт двигуна

Що таке капітальний ремонт двигуна? Якщо сказати простими словами, то даний процес передбачає усунення неполадок. Під час нього окремі вузли або весь двигун в зборі, повертаються до того стану, яким він був ще на заводі. Є певний перелік маніпуляцій, що виконуються при ремонті двигуна.

Комп’ютерна діагностика двигуна

Вона вважається обов’язковою умовою для того, щоб встановити всі найдрібніші деталі для проведення капітально ремонту двигуна. буває, що візуально досить складно побачити все тріщини і інші мікропошкодження. Саме в такому випадку і стане в нагоді комп’ютерна діагностика. Крім цього, вона дозволяє знайти проблеми в роботі електроніки. Це дуже важливо, тому що вони впливають на функціонування всього агрегату в цілому.

Знаходження помилки і її стирання зовсім не означає її усунення. Тут важливо знайти місце розташування поломки і постаратися усунути її. Цей пункт підвладний не багатьом. Справжні професіонали якісно виконають цю роботу і дадуть гарантію.

Замір компресії

Важливим моментом в ремонті двигуна становить завмер компресії двигуна. його вважають найпростішим і популярним способом перевірити стан агрегату і оцінити рівень його зносу. Така перевірка дозволить з’ясувати «реальне» тиск двигуна в порівнянні з нормою. Це дозволить знайти несправну деталь.

Для виконання даної маніпуляції використовують спеціальний пристрій. Найчастіше діагностичним приладом виступає компресор. Більш просунуті майстри використовують компрессографи. Різниця між цими двома пристроями полягає в можливості фіксування графічно всіх параметрів під час замірів.

Розбирання і дефектовка ДВС

Далі виконується зняття двигуна. Це дозволяє більш ретельно проводити ремонт двигуна автомобіля. Його вилучають, розбирають по деталях і очищають всі вузли окремо. Наступним кроком виступає визначення ступеня зносу частин агрегату і пошук пошкоджень.

Визначення дефектів у деталях двигуна полягає у виділенні присутніх тріщин на блоці двигуна, виявлення зазорів т дефектів колінчастого вала, а також вимір геометрії деталей, які труться і порівняння отримані даних з початковими. Отримані свідчення будуть свідчити про відхилення від норми.

Ремонт ГБЦ, блоку циліндрів, колінчастого вала

Наступними кроками на шляху завершення ДВС ремонту можна вважати:

 • усунення тріщин;
 • реставрація або заміна втулок;
 • відновлення фасок сідел клапанів;
 • розміщення маслознімних ковпачків;
 • реставрація розподілвалів, клапанів, штовхачів.

Як тільки будуть отримані дані по вище перерахованих пунктів, необхідно приступати до ремонту блоку циліндрів. Дії, які пов’язані з ним, полягають в розточці та встановлення нових гільз, усунення тріщин в блоці, вирівнюванні клонували, а також привалочній площині. Не варто забувати, що важливим буде проведення ремонту колінчастого вала.

Збірка і установка двигуна

Після того, як була проведена діагностика і виявлені всі проблеми, виконувався процес усунення неполадок. Як тільки поломки були усунені, відразу ж виконується складання агрегату. Якщо не виявилося ніяких порушень під час складання, то можна приступати до установки пристрою на колишнє місце.

Подібна маніпуляції досить складна і вимагає ювелірних навичок. Всі деталі повинні чітко зайняти своє місце, тому що в противному випадку є ймовірність порушення працездатності всього механізму.

Запис на капремонт двигуна

+38 067 922 33 44

Запис на ремонт і обслуговування
Fill out this field
Fill out this field

Бош Авто Сервіс «Автоцентр Формула» - центр капітального ремонту двигуна

Обкатка двигуна

Проведення цього завершального етапу досить важливо. Саме під час нього можна побачити недоліки і вчасно їх усунути. Спочатку проводиться обкатка на холодну. Це означає, що ДВС працює на холостому ходу. Такий процес дозволяє притертися всіх деталей.

При необхідності виконується регулювання пристрою. Найчастіше вона спрямована на регулювання обертів на холостому ходу, запалювання або рівня токсичності вихлопних газів.

Все це в комплексі впливає на те, скільки коштує ремонт двигуна. Багато компаній пропонують пакети комплексного усунення пошкоджень, а не окремі послуги.

Капітальний ремонт двигуна

+38 067 922 33 44

Вартість ремонту двигуна з гарантією в СТО Бош Сервіс “Формула”

Скільки коштує капремонт двигуна? Це все залежить від початкового стану вашого агрегату. Якщо проблеми досить серйозні, значить доведеться викласти чималу суму на заміну деталей і оплату роботи. Звернення на початковій стадії гарантує менші витрати.

Ціни на ремонт двигуна в СТО Бош Автосервіс «Формула» доступні для кожного. Компанія дорожить своєю репутацією і тому не женеться за матеріальними благами, а намагається задовольнити всі потреби клієнтів.

Саме тому багато автолюбителів стали вже постійними клієнтами цього сервісного центру.

Насколько полезной была эта статья?

Оцените, пожалуйста!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню