fbpx

Ремонт і діагностика двигуна

Оптимальну роботу двигуна кожного уживаного автомобіля можна забезпечити тільки своєчасним відходом і своєчасним обслуговуванням. Планове обслуговування дозволяє істотно продовжити термін безперебійної служби силового агрегату і передчасно виявити можливі поломки. Щоб убезпечити свій автомобіль і виключити можливі проблеми з його експлуатацією, слід довірити його в надійні руки СТО Бош Cервіс «Автоцентр Формула».

Професійна діагностика і ремонт двигуна в Бош Сервіс «Автоцентр Формула» з гарантією

Бош Сервіс гарантує якісно виконаний ремонт двигуна будь-якої складності. Завдяки наявності професійного обладнання, діагностичних станцій і кваліфікованого персоналу капремонт двигуна, планова заміна фільтрів, прокладок або масла виконується швидко, а головне, якісно. Виконання діагностичних робіт є обов’язковою умовою проведення ремонту, що дає додаткову впевненість клієнтам компанії в надійності співпраці з нами.

Ремонт дизельних і бензинових двигунів

Двигун автомобіля є вкрай складним вузлом рухомих сполук, і відрізняється він масою параметрів. Одним з найсерйозніших відмінностей, є вид застосовуваного палива, який визначає форму, потужність і ряд типових параметрів апарату. Фахівці Бош Сервіс «Автоцентр Формула» готові виконати ремонт дизельних двигунів і бензинових моторів, з використанням деталей, відповідно до специфікації виробника.

Запис на ремонт і обслуговування
Fill out this field
Fill out this field

Ремонт двигуна - список послуг

Спеціальні пропозиції СТО

Чому для діагностики і ремонту трансмісії автомобіля варто вибрати Бош Сервіс «Автоцентр Формула»

Опыт
Досвід

Більше 20-ти років роботи в сфері ремонту автомобілів

лайк
Надійність

Кожен наш працівник пройшов сертифікацію від BOSCH

Ремонт и обслуживание автомобилей разных марок и годов выпуска
Універсальність

Ремонт автомобілів різних марок і років випуску

Ценим время наших клиентов, поэтому все процессы ремонта и обслуживания стандартизированные
Час

Ми завжди цінуємо час наших клієнтів

 Уровень обслуживания как в дилерских центрах, но с выгодой до -50%
Економія

Дилерський рівень обслуговування, але з вигодою до -50%

Обслуживания по регламентным документам и видеонаблюдение
Безпека

Обслуговування за регламентними документами і відеоспостереження

Связь с нами через смартфон в два клика
Діджиталізація

Зручний зв’язок з нами через смартфон у два кліки

support 24/7/365
Підтримка

Менеджери проконсультують і дадуть пораду 24/7/365

оригинальные запчасти в наличии на собственном складе
Якість

Тільки оригінальні запчастини в наявності на власному складі

Гарантия
Гарантія

Отримуйте тільки на 100% надійний результат

любов к клиентам
Відкритість

Ми любимо наших клієнтів і стаємо кращими для них

комфорт
Комфорт

Зручна локація, хороший доїзд, комфортна кімната відпочинку

Приєднуйся до нашої спільноти в соцмережах

формула бош сервіс Facebook
формула бош Instagram

Діагностика двигуна

Виявлення несправностей двигуна завжди починається з діагностики. Опціонально вона ділиться на два основних види:

  1. Механічна. Діагностика несправностей двигуна цим способом передбачає зовнішній огляд агрегату, виявлення можливих поломок, зносу деталей, механізмів і рухомих частин. Завдяки великому досвіду співробітників Бош Сервісу і наявності необхідного обладнання, наявність придбаних дефектів виявляється навіть на ранніх стадіях зносу.
  2. Комп’ютерна. Більш нові автомобілі, що мають складну електроніку і датчики на компонентах двигуна і в допоміжних вузлах, перевіряються за допомогою комп’ютерних програм. Такий спосіб часто є основним, адже проводячи заміну переважної числа деталей, комп’ютерна перевірка дозволяє визначити не тільки наявність поломок, але і виявити необхідність дефектації ГБЦ, навіть причини виникнення несправностей.

При виконанні планового або капітального ремонту – діагностика обов’язкове. У нашому сервісному центрі, обслуговування машин проводиться з гарантією, і саме попередня діагностика є першим кроком до попередження поломки.

Поточний ремонт двигуна

Планове налагодження і ремонт двигунів для дизельних, бензинових авто і машин з ГБО передбачає заміну масла, фільтрів і прокладок. У деяких автомобілях передбачається апаратна настройка, перевірка запалювання, електричних компонентів і інших дрібниць, рекомендованих виробником, для кожної окремої марки і моделі транспортного засобу. Також під час планового ремонту проводиться діагностика бензинових двигунів і дизельних агрегатів, для виявлення більш серйозних проблем з мотором, щоб попередити передчасний вихід з ладу клапанів, паливної системи і вузла вприскування.

Капітальний ремонт двигуна

Необхідність перебирання і настройки силового вузла, в залежності від марки вашого автомобіля передбачає комплекс послуг, званий капітальним ремонтом. На відміну від поточного обслуговування фахівцями Бош «Авто Сервіс» перевіряється стан поршневої системи, клапанів, блоку циліндра, інших великих і важливих компонентів. Вартість ремонту дизельного двигуна і бензинового мотора на нашому СТО дуже консервативна, за рахунок наявності складу із запчастинами і докладної специфікації для кожного типу силового агрегату.

Коли потрібен капремонт двигуна

Виконання капремонту включає в себе повний демонтаж деталей, аж до блоку циліндрів. Кожна деталь оцінюється фахівцем, чиститься або підлягає заміні новою запчастиною. Природно, цей вид налагодження двигуна вимагає чималої кількості часу і грошей, тому у власника авто виникає питання, коли необхідно проводити цю операцію. Заміна клонували, чистка циліндрів, поршнів та інших рухомих деталей рекомендована виробником кожної марки автомобіля по закінченню певного періоду експлуатації (або пройденого кілометражу). В окремих випадках причиною капремонту може стати висновок фахівця Бош «Автосервіс Формула» після того, як проведена професійна діагностика дизельного двигуна або бензинового мотора.

Як уникнути поломок двигуна

Навіть для водіїв, які регулярно експлуатують автомобіль, є можливість максимально відстрочити необхідність капітального ремонту. Для цього необхідно регулярне проведення діагностики, перевірки всіх функцій двигуна і супутніх систем. Також слід самостійно відстежувати будь-які зміни в роботі мотора: поява зайвого шуму, надмірне споживання масла або бензину, втрата потужності та інше. Іноді, своєчасна заміна фільтрів або масла в системі дозволить попередити передчасний вихід з ладу силового агрегату.

Чому з поломками двигуна краще звернутися до професіоналів Бош Сервісу

Несправність двигуна, його робота в нестандартному режимі – вкрай тривожний дзвінок для власника авто. З будь-якою проблемою слід звертатися до фахівців всесвітньо відомого холдингу Бош Сервіс «Автоцентр Формула». Тільки тут вам запропонують замовлення будь-якої оригінальної запчастини для капітального ремонту або обслуговування у офіційного дилера. Ми пропонуємо послуги висококваліфікованих співробітників і повну гарантію на виконання будь-якої з робіт. Співпраця з нами – це економно, швидко і вкрай зручно.

Насколько полезной была эта статья?

Оцените, пожалуйста!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню