fbpx

Ремонт і заміна масла в DSG

Поєднання букв DSG означає роботизовану преселективну КПП. Вона активно використовується на виробництвах сучасних автомобілів. Цей варіант поєднує характеристики МКПП і АКПП. Основними характеристиками механізму заведено вважати надійність. Постійне проведення якісного обслуговування гарантує повноцінне функціонування всього агрегату.

Третяк Сергій Євгенович - технічний директор Бош Авто Сервіс Формула Нововолинськ
Третяк Сергій Євгенович

Технічний директор Бош Авто Сервіс «Формула»

Заміна масла в коробці DSG (Direkt Schalt Getrieb)

Direkt Schalt Getrieb – преселективна коробка перемикання швидкостей, що вимагають високоякісного сервісу. Найголовніша дія, яку потрібно виконати при проходженні ТО – заміна мастила. Згідно з даними в технічній документації, а також рекомендацій офіційного регламенту радить проводити заміну масла в ДСГ 7 потрібно проводити через кожні 60000 км. У реальному часі бажано здійснювати таку маніпуляцію через 40000-50000 км, а то і знизити поріг ще на 10000 км пробігу.

Для якісної заміни варто віддати перевагу спеціалізованим СТО. Найчастіше такі установи мають деякими пунктами:

 • фірмовим інструментом;
 • кваліфікованими співробітниками.

Фахівці відзначають, що даний вид КПП має високий рівень конструктивної складності. Саме тому масло в ДСГ 6 краще проводити тим, хто має великий досвід в цій справі. Неліцензований майстер найчастіше може порушити нормальне функціонування пристрою і спровокувати його зупинку роботи. Така тонка робота вимагає ретельного і детального виконання найдрібніших деталей.

Заміна масла в DSG 7

Провести самостійно в системі dsg 7 заміну масла складно. Особливість цієї моделі полягає у відсутності спеціальних рідин в зчепленні. Підсумкові матеріали виробництва не потрапляють в масляну основу. Заправка проводиться одноразово на весь термін використання коштів. Найчастіше цю КПП можна побачити на моделях з невеликою потужністю двигуна. Обсяг масла становить 1,7 л.

Але так як це механічний пристрій, то проводити сервісне обслуговування необхідно і бажано вливати нове масло в мехатронік dsg 7. В іншому випадку потрібно буде міняти КПП, що значно дорожче. Рідина в мехатрон може заливатися і інша, а можна і зовсім її не змінювати. У ньому менше частин і продуктів зносу також.

Вся процедура досить незручна, що вимагає розбору деяких систем авто. Підібравши надійне СТО ви можете бути впевнені в якості проведення процедури, рівні вартості, а також гарантії на проведені роботи.

Заміна масла в DSG 6

Заміна масла в ДСГ 6 дуже необхідна процедура. Цей варіант КПП працюють за принципом «мокрого» зчеплення. Для нормального функціонування потрібна наявність масла в коробці швидкостей. Після тривалого періоду роботи неминучий знос дисків, а також забруднення олії відходами. Саме тому необхідно проводити заміну масла для dsg 6. Частково оберігає трансмісійну рідину від забруднення спеціальний фільтр. Але він також забруднюється і вимагає періодичної установки нового.

У технічних рекомендаціях зазначено, що бажано виконувати таку процедуру після 60 тис. Км пробігу. Ця цифра приблизна і залежить від багатьох факторів. Краще залити масло в коробку dsg 6 раніше, не чекаючи цього часового проміжку. Згідно з даними, кількість рідини для повної заміни становить близько 6 л.
Деякі автомобілісти виконують цю процедуру самостійно. Вони стверджують, що для dsg 6 заміна масла відбуватися набагато простіше, ніж для інших моделей КПП.

Варто пам’ятати, що гарантувати високоякісне виконання роботи можуть тільки фахівці. Саме тому варто звернутися в спеціалізоване СТО. «Автоцентр Формула» гарантує вам прекрасний сервіс і доступну ціну. Фахівці не тільки заллють масло в коробку ДСГ 6, а й дадуть гарантію на виконані роботи.

Діагностика роботизованої коробки перемикання передач DSG (ДСГ)

АКПП з DSG 7, DSG 6 і S-Tronic – новий різновид автоматичних коробок, яка встановлюється найбільшими автоконцернами Європи: Volkswagen, Audi, Skoda і Seat. Незважаючи на величезні переваги коробок з подвійним зчепленням, у них є і недолік – необхідність регулярної перевірки та ремонту «мозкового» центру.

Ремонт АКПП DSG будь-якого типу часто вимагає ремонту мехатроніки або повної заміни блоку з подальшою адаптацією і налаштуванням. Ще пару років тому, складність подібного ремонту і його дорожнеча були засновані на відсутності необхідних навичок і устаткування у фахівців. СТО Бош Автосервіс «Автоцентр Формула» стало одним з перших в Україні, яке провело навчання фахівців і закупило необхідне для діагностики і ремонту устаткування. Сьогодні ремонт коробок DSG не викликає особливих проблем і виконується в максимально стислі терміни з гарантією.

Як самому провести діагностику ДСГ

Власники сучасних автомобілів з розумною, двоступеневої автоматичною коробкою передач періодично стикаються з її поломкою або некоректною роботою. Як показала практика ремонт DSG 7 потрібно лише в незначній частині випадків. Найчастіше, виходить з ладу саме електроніка, хоча різні варіації АКПП вимагають персонального розгляду.

Щоб розвіяти ряд міфів, побудованих навколо ДСГ, фахівці СТО Бош «Автоцентр Формула» відповідають своїм численним клієнтам на ряд найпопулярніших питань. Варто розуміти, що адаптація мехатроніка, яка проводиться майстром не дає фізичних збоїв. Найчастіше з ладу виходить саме «мозковий» центр, що призводить до необхідності його термінової заміни.

Діагностика ДСГ 7 і 6 не може бути проведена в польових умовах, без глибоких знань фахівця в механіці і принцип роботи системи. Самостійна діагностика (хоч і поверхнева), при цьому можлива. Незвичне і нестандартну поведінку АКПП – привід прислухатися до свого автомобіля. Буде потрібно витратити час на виявлення однієї або декількох з найбільш приватних типів поломки:

 • різке прискорення або гальмування при русі;
 • помітна вібрація при розгоні або ривки при їзді;
 • затримки в перемиканні передач;
 • відсутність автоматичного перемикання передач;
 • помітний шум при перемиканні передачі і інше.

Кожна з цих проблем є приводом для професійної діагностики DSG в нашому СТО. Виявлення первинної проблеми власником авто істотно прискорити процес ремонту, дозволить провести якісну діагностику, виключаючи ряд вторинних перевірок. Подібна самостійна діагностика ДСГ 6 і 7 – вірний крок в напрямку швидкого, якісного та недорогого ремонту.

Коли краще звернутися до професіоналів

З огляду на складність системи, приводом для термінової діагностики на професійній станції може стати будь-який з збоїв в роботі ДСГ. Через важливості системи перемикання передач, нехтувати збоями в роботі АКПП не можна, адже це безпосередньо впливає на безпеку водія і його пасажирів. Перевірка зчеплення DSG 6 і 7 виробляється при зверненні клієнта в майстерню. Враховувати треба візуальну, механічну перевірку і оцінку стану датчиків.

Фактично, ремонт проводиться виключно після діагностики. Фахівці СТО Бош Автосервіс «Автоцентр Формула» пропонує своїм клієнтам повну перевірку з подальшим ремонтом і настроюванням вашого АКПП. На ремонт DSG 7 ціна буде залежати від складності поломки, необхідності адаптації чи удосконалення коробки.

Максимально знизити вартість ремонту свого авто, власник зможе тільки, якщо проблема з АКПП буде усунена при перших проявах несправності. Слід розуміти, що навіть незначна поломка може привести до більш серйозних проблем, пов’язаних з перегрівом коробки, шатом рухомих механічних з’єднань та іншим неприємностями. Своєчасна діагностика коробки DSG майстрами Бош Автосервіс «Формула» – єдиний варіант виконати ремонт в найкоротші терміни і за мінімальною ціною.

Чому для діагностики DSG варто звернутися в СТО «Автоцентр Формула»

Діагностика ДСГ 6 і 7 виконана фахівцем, при використанні першокласного обладнання залишається єдиним варіантом позбутися не тільки від самої поломки, але і від її першоджерела. Як показала практика, на СТО «Автоцентр Формула» привозять авто для ремонту коробки, при цьому причиною несправності може стати збій роботи мехатроніка або мозку системи.

Залишатися в повній впевненості оптимальної роботи авто, відчувати себе в безпеці під час поїздки і не побоюватися несподіваних поломок на дорозі сотням автовласників допомагають майстри нашого СТО. Бош Автосервіс неспроста отримав свою популярність серед автомобілістів міста і області, адже ми пропонуємо найкращий сервіс в регіоні.

Кожен клієнт «Автоцентр Формула» гарантовано отримує:

 1. Послуги висококваліфікованого персоналу. Всі співробітники мають профільну освіту, регулярно проходять курси підтвердження кваліфікації та її підвищення. Майстрами пройдений курс регулювання і ремонту ДСГ систем, тому діагностика мехатроніка з його подальшою настройкою – виконуються максимально якісно і зі знанням справи.
 2. Максимально точну оцінку стану АКПП. Використовуючи на своєму СТО сучасне професійне обладнання, поломка виявляється швидко і безпомилково. Уміння використовувати діагностичні стенди європейських зразків істотно збільшує якість ремонту і настройки.
 3. Професійний ремонт або заміну деталей АКПП. Після того, як діагностика зчеплення DSG 7 проведена, виконується відновлення або часткова заміна коробки. При ремонті використовуються виключно оригінальні запчастини та витратні матеріали, рекомендовані виробником вашого автомобіля.

При необхідності, всім клієнтам СТО Бош Автосервіс пропонується адаптація DSG 7, ціна якої значно приємніше середньоринкової в Україні. Кожен клієнт сервісного центру Бош отримує повністю відновлену АКПП, яка ще багато тисяч кілометрів буде працювати без збоїв.

Запис на ремонт, діагностику або обслуговування коробки DSG

+38 067 922 33 44

Запис на ремонт і обслуговування
Fill out this field
Fill out this field

«Формула Дизель Центр» — центр ремонта и диагностики коробкок DSG

Ремонт коробки DSG (ДСГ)

Коробка передач що позначається DSG, має роботизовані управління. Тут встановлено два зчеплення, що дають можливість максимально швидко перемикати передачі. Завдяки цьому динаміка розгону такого авто дуже результативна. Коробка випускається в двох варіантах шести і семиступінчаста. Правильну роботу цього складного вузла підтримує електромодуль, який має назву мехатронік. При поломці, ремонт коробки dsg буде залежати від складності механізму вийшов з ладу.

Шестиступінчаста коробка ДСГ відноситься до другого покоління автоматів, що мають роботизовані управління. Однією з головних особливостей пристрою є «мокре» подвійне зчеплення. Складається з фрикційних муфт, які перебувають в масляній ванні. Ця коробка передач досить зручна і надійна, але все ж і з нею відбуваються поломки.

Ремонт коробки dsg потрібен в таких випадках:

 • виникають поштовхи, коли коробка перемикається в режим D/R;
 • незрозумілий шум або гуркіт під час їзди авто;
 • при русі машини з’являються посмикування або поштовхи;
 • при перемиканні передач відбуваються різкі поштовхи;
 • вихід АКПП з ладу;
 • починає текти масло;
 • неможливість включити передачу або западання однієї з них.

Повністю зрозуміти причину, по якій необхідний ремонт dsg, допоможе діагностика. Після її застосування можна буде з точністю сказати про ступінь поломки, її складності. У багатьох випадках потрібно провести ремонт мехатроніка. Не варто відкладати на потім ремонт коробки. При появі перших ознак несправності необхідно відразу звертатися в Автосервіс. Зволікання може призвести до поломки всієї АКПП, тоді як тоді як на початку ремонт зазвичай потрібно для окремого вузла.

Причини поломки роботизованої коробки DSG

Механічна коробка на 7 передач має автоуправління, це вже наступне покоління таких АКПП. З нововведень пристрої крім додавання ще однієї передачі, варто відзначити «сухе» зчеплення. Власник авто тут отримає економію масла, що заливається. Нажаль ці нові пристрої не відрізняються високою надійністю, ремонт коробки dsg 7 доводиться робити досить часто.

Можна відзначити не дуже вдале конструкторське рішення при розробці, а також прискорений знос дводискового зчеплення. Це буде помітно по шумах, поштовхів і вібрацій, які з’являтимуться при початку руху автомобіля. Якщо машина постійно перебуває в експлуатації, дана поломка може з’явитися вже після 40 тис. км пробігу.

Виникли проблеми з коробкою передач DSG? Ми вам допоможемо!

+38 067 922 33 44

Причини, за якими відбуваються поломки, потрібен ремонт акпп dsg:

 1. Велика температура масла в трансмісії.
 2. Дуже швидке гальмування і прискорення на початку їзди.
 3. Збої в роботі електроніки коробки.
 4. Вироблення свого ресурсу витратними матеріалами.

При виникненні всіх цих причин потрібно зробити заміну тих чи інших вузлів. Вартість ремонту dsg 7 можна визначити тільки після проведення повної діагностики.

Коли потрібно звертатися до фахівців для ремонту ДСГ

При виникненні будь-яких неполадок пов’язаних з коробкою передач слід якомога швидше звернутися до фахівців, які працюють на ценам. Чим довше власник авто буде тягнути з приїздом на сервіс, тим більше буде ремонт ДСГ, ціна відповідно також зросте.

Проведення діагностики та виявлення несправностей коробки на ранній стадії, допоможе уникнути виходу з ладу всього пристрою, а також заощадити на витрачаючись на повний ремонт.

Ремонт мехатроніка DSG

Однією з основних поломок, з якою доводиться стикатися майстрам, це ремонт мехатроніка. У найважчих випадках потрібно його заміна, у всіх інших буде досить зробити ремонт. Несправність цього пристрою буде виражатися в ривках при перемиканні передач, мимовільної завантаженні режимів R і D, можливе протікання масла, а також наявності тільки парних або непарних передач.

Швидкість усунення несправності в чому залежить від складності поломки. Зробити мехатронік, ремонт, ціна все це залежить від кількості деталей, які вимагають заміни. Всі поломки можна виявити провівши діагностику, а далі майстер точно скаже який потрібен ремонт мехатроніка dsg 6.

Вартість ремонту DSG на СТО Бош Автосервіс «Автоцентр Формула»

Для проведення якісного ремонту будь-яких несправностей пов’язаних з ДСГ, завжди можна звернутися на СТО Бош Автосервіс. Досвідчені працівники за допомогою діагностики знайдуть поломку, максимально швидко проведуть її усунення. Ремонт dsg ціна на всі послуги, у нас одні з найдоступніших для клієнтів.

Всі роботи проводяться за допомогою професійного інструменту, що гарантує правильність і дотримання процесу зняття і установки деталей в ході ремонту, їх заміни. Все проводиться за рекомендаціями, які радить завод виробник. Ремонт dsg 6 ціна залежатимуть від ступеня тяжкості поломки в коробці передач.

«Автоцентр Формула» це гарантія для клієнта, що всі роботи будуть виконані якісно, ​​в обумовлений термін. Працівники мають великий досвід роботи і досконально знають свою справу. З усіх питань з нами завжди можна зв’язатися за телефонами вказаними на нашому сайті. Роботи будь-якої складності за доступними для вас цінами.

Заміна зчеплення DSG

На ринку автомобілебудування перші авто з коробкою передач DSG з’явилися в 2000-х роках. Щорічно відбуваються оновлення і з’являються все нові і модернізовані пристрої. Одним з останніх нововведень вважається удосконалення зчеплення. Але так як цей механізм постійно піддається великим навантаженням, варто проводити його регулярну діагностику, а при необхідності і заміну зчеплення ДСГ.

В даному випадку важливо віддати перевагу фахівцям в даній галузі. В іншому випадку непоправні порушення цілісності системи можуть привести до її виходу з ладу і необхідності повної заміни пристрою.

Автомобілісти називають цю систему преселективної роботизованою коробкою передач. Вона володіє подвійним зчепленням. Управління здійснюється завдяки електронного блоку, мехатроніка. Економічність і висока швидкість перемикання швидкостей зробила пристрій лідером по використанню на ринку машинобудування.

Спочатку була розроблена шестиступінчаста коробка. Її максимальний обертовий момент складав 380 Нм. Її особливість полягала в наявності «мокрого» зчеплення. Необхідно постійно стежити за тим, щоб в системі була достатня кількість мастильних матеріалів. Інакше, заміна зчеплення ДСГ 6 вам забезпечена. Цей різновид найчастіше встановлювали на автомобілі з повним переднім приводом і підвищеної потужності.

Самою останньою моделлю вважають 7 версію. Вона на відміну від 6 має подвійну «сухим» зчепленням. Переваг у неї більше, ніж у попередниці, але існують і деякі особливості. Якщо виникне поломка, то заміна зчеплення ДСГ 7 зможе бути проведена виключно на СТО. Саме там є необхідна апаратура для виконання цього виду робіт. Завдяки оптимальній логіці і високій швидкості передач, проявляються поліпшення в динаміці і економії палива.

Заміна зчеплення dsg 7 (коробка DQ200)

Ті, хто має справу з цією системою, зазначає її низьку надійність. Для певного кола власників автомобілів на його основі це справжній головний біль. Головними недоліками можуть бути:

 • знос підшипників кочення;
  вихід з ладу електроблока мехатроніка;
  швидкий знос зчеплення;
  протікання з-під сервоприводів управління зчепленням;
  порушення механізму роботи вилок вибору передач.

DQ200 заміна зчеплення дозволяє попередити появу більш серйозних проблем і відновити нормальну працездатність системи. Досвідчені фахівці СТО «Автоцентр Формула» проведуть:

 • демонтаж і розбирання трансмісії;
  ДСГ 7 заміна зчеплення;
  регулювання вручну або автоматично;
  заміну підшипників і сальників;
  установку і складання.

Для того, щоб точно визначити поломку Вам запропонують провести комп’ютерну діагностику автомобіля.

Заміна зчеплення dsg 6 (Коробка DQ 250, DQ 500)

У народі dsg 6 називають «мокрим» зчепленням. У нього є свої позитивні сторони. Ремонтні роботи деякі автомобілісти виконують самостійно. Але не потрібно розраховувати на свої сили. Довірте краще цю роботу фахівцям. Для даних маніпуляцій потрібно провести спеціальні прорахунки. Вони дозволять правильно розташувати блок зчеплення. Для попередження виникнення проблеми необхідно дотримуватися всіх правил регламентованих виробником.

Вчасно вироблена заміна зчеплення dsg 6 ціна досить доступна. При втрати дорогоцінного часу або самостійному ремонті з порушенням важливих кріплень, вона може істотно зрости. Частими причинами заміни стають:

 • несправність електронного блоку управління мехатроніка;
  знос соленоїдів тиску, підшипника первинного вала, двомасового маховика і багатодискової фрикційної муфти;
 • поломка диференціала.

Важливо в цій справі покластися на професіоналізм працівників сервісного центру обслуговування.

Чому заміну зчеплення ДСГ краще довірити профі Бош Сервісу

Компанія Бош відома у багатьох країнах світу. СТО «Автоцентр Формула» працює за франшизою фірми і належить їй. Так як торгова марка дорожить своєю репутацією, то дуже відповідально ставиться до виконуваних робіт. Перевагами цього автосервісу вважають:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • високий професіоналізм співробітників;
 • сучасне обладнання для проведення діагностики та ремонту автомобіля;
 • оригінальні деталі від відомих виробників.

Крім усього перерахованого вище плюсом є ідеальне поєднання ціни та якості.

Для того, щоб скористатися послугами СТО, ви можете зв'язатися з менеджером по телефону, або залишити заявку на сайті.

+38 067 922 33 44

Насколько полезной была эта статья?

Оцените, пожалуйста!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню