fbpx

Ремонт і діагностика дизельних форсунок та ПНВТ

Своєчасне проведення технічного обслуговування гарантує зниження ймовірності виникнення несправностей різного характеру. Для дизельних автомобілів важливо проводити огляд дизельного двигуна, а точніше паливної системи.

Третяк Сергій Євгенович - технічний директор Бош Авто Сервіс Формула Нововолинськ
Третяк Сергій Євгенович

Технічний директор Бош Авто Сервіс «Формула»

Ціни на ремонт і діагностику дизельних форсунок і ПНВТ

Діагностика форсунки на стенді

150 грн

Ремонт форсунок Bosch Common Rail

700 грн + запчасти

Ремонт форсунок Delphi Common Rail

700 грн + запчасти

Ремонт форсунок Denso Common Rail

1500 грн

Ремонт форсунок Siemens VDO Common Rail

1000 грн

Ремонт форсунки Bosch Common Rail Piezo

1200 грн

Демонтаж / монтаж форсунок

от 200 грн

Кодування форсунки після ремонту

150 грн

Діагностика ПНВТ на стенді

500 грн

Ремонт ПНВТ Common Rail

1000 грн

Демонтаж / монтаж ПНВТ

от 600 грн

Діагностика форсунок Сommon Rail

Автомобілі можуть мати різні системи паливного постачання. Хтось віддає перевагу бензиновим, а хтось дизельним. Не залежно від вибору, кожна володіє перевагами і недоліками.

У технічній документації компанії Бош вказується, що заміну форсунок необхідно проводити через 100-150 тис. км. Буває, що цей показник може збільшитися на 30-50 тис. Він визначається деякими чинниками. Але при тривалому використанні система може стати більш брудною і заміна Сommon Rail істотно виросте в грошовому розмірі. Попередити такі витрати можна, якщо звертати увагу на роботу форсунок. Основними проявами можуть бути:

 • велика витрата палива;
 • не що розвиваються обертів;
 • провал в роботі мотора;
 • двигун не заводиться;
 • робота двигуна з перебоями;
 • сліди від протікання палива;
 • запах дизеля в салоні;
 • двигун важко запускається.

Діагностика та ремонт дизельних форсунок необхідно проводити на основі симптоматики. Для того, щоб виконати якісний огляд, варто використовувати спеціальне обладнання. Навіть визначення несправності не говорить про те, що варто обов’язково робити заміну. Часто її можна полагодити.

Діагностика форсунок на стенді
Ремонт форсунок
Ремонт форсунок Common Rail

Такий підхід дозволяє виявити поточні і запобігти майбутнім проблемам в роботі паливної системи. Це дозволяє вибрати правильну стратегію по ремонту, діагностиці дизельних форсунок і ПНВТ.

Діагностика форсунок на стенді

Сучасні ПНВТ і дизельні форсунки дуже вимогливі до якості фільтрації палива і самого дизеля. Всі працівники СТО рекомендують заправляти автомобілі тільки на перевірених АЗС. Зберігати паливо не варто в ємностях, де раніше були лакофарбові матеріали або хімікати. Не потрібно економити на паливному фільтрі. Його заміну проводять через 10000 км.

При порушенні роботи двигуна краще проводити комплексну діагностику. Якщо ви зробили ремонт форсунок, а причину не встановили, то це буде марною тратою часу і грошей.

Діагностика дизельних форсунок проводиться за допомогою спеціального обладнання. Ремонт системи Common Rail виконують в певній послідовності:

 • агрегат необхідно чистити в спеціальній ультразвукової ванні;
 • далі його встановлюють на стенді для перевірки показників;
 • при визначенні поломки вона розбирається і проводиться заміна зламаної частини;
 • проводять збір елемента і повторна перевірка на стенді.

Найчастіше діагностика і ремонт форсунок займає до трьох днів. Використання в нашому СТО спеціального високотехнологічного стенду дозволяє визначити поломку в найкоротші терміни і максимально точно.

Основним поясненням звернення до нас можуть бути наші переваги. Наше СТО належить світовий компанії Бош і працює по її франшизі. У компанії ретельно стежать за якістю послуг, що надаються, так як на перше місце виходить репутація фірми.

Постійної удосконалення обладнання, підвищення кваліфікації співробітників дозволяє отримувати максимальний результат від діагностики форсунки дизельної.

Плюсами співпраці з нами можна вважати:

 • сучасне високоякісне обладнання для проведення діагностики та ремонту;
 • висококваліфіковані фахівці;
 • окреме обладнане приміщення з усіма необхідними пристроями;
 • ідеальне поєднання ціни і високої якості роботи.

Більшість клієнтів, які скористалися нашими послугами, повертаються до нас знову. Це пов’язано з тим, що наші фахівці дають гарантію на виконані роботи.

Ремонт форсунок

Дизпаливо впорскується в мотор автомобіля через форсунки, які є одними з основних комплектуючих запчастин агрегату. На них діє досить велике навантаження, адже, як правило, їх робота відбувається в екстремальних умовах. Через якийсь проміжок часу (ресурс даного елемента двигуна внутрішнього згоряння становить 200 тис. км) доведеться виконати ремонт форсунок. Несправність може бути викликана такими факторами:

 • низькою якістю використовуваного палива;
 • заводським шлюбом;
 • ерозією поверхні і зносом деталей пристрою;
 • механічними пошкодженнями.

Перед тим як здійснювати ремонт форсунок дизель, необхідно приділити увагу таким симптомам, як нестабільна робота двигуна на холостому ходу, ривки, поштовхи при русі авто, надмірний вихлоп, втрата тяги та інші аспекти. Всі ці негативні фактори свідчать про те, що ремонт дизельних форсунок – необхідна процедура.

Звернувшись в автосервіс «Формула Дизель Центр», власники транспортного засобу дізнаються справжню причину несправності агрегату. Наші фахівці, провівши ретельну перевірку дизельного мотора, виявлять несправні форсунки, ремонт яких буде виконаний на високому професійному рівні. Кваліфіковані механіки, які мають профільну освіту і пристойний досвід, зроблять ремонт форсунок CDI і інших модифікацій важливих елементів двигуна авто.

Ремонт дизельних форсунок

Розуміючи, до яких наслідків призводять поломки мотора, власники транспортних засобів прагнуть регулярно проводити перевірку машини на спеціальному сучасному обладнанні. Своєчасне виявлення проблеми дозволить виконати ремонт дизельних форсунок Сіменс, Бош, Denso і інших різновидів без дорогої заміни.

У ряді випадків ремонт дизельних форсунок вимагає наявності спеціальної апаратури. Таке обладнання є в спеціалізованому сервісі «Формула Дизель Центр». Високотехнологічні вузли, такі як форсунки дизельні, ремонт яких слід довіряти фахівцям, мають свої конструктивні особливості. Однак підхід до їх відновленню має загальний алгоритм, що включає послідовність певних операцій.

Ремонт дизельної форсунки включає такі дії:

 • проведення повноцінної діагностики двигуна підтверджують, що ремонт форсунок дизельних необхідний;
 • виявлення основних причин відмови в контурі подачі палива мотора;
 • хімічне промивання системи подачі палива і подальша діагностика і ремонт розпилювачів дизельних форсунок;
 • розбирання деталі для виявлення можливих несправностей механічного типу і інших дефектів;
 • заміна елементів;
 • збірка.

Перед установкою вузла на двигун на випробувальних стендах перевіряють його працездатність.

Ремонт форсунок Common Rail

На нормальну роботу форсунки впливає якість палива і його фільтрація. Тому фахівці рекомендують заправляти свій транспортний засіб на надійних і перевірених автозаправних станціях. Для зберігання палива потрібно використовувати чисті ємності, в яких які раніше не містилися хімічні речовини. Перед тим, як здійснювати ремонт форсунок Common Rail, необхідно визначити причину поломки деталі. Цілком ймовірно, що закінчився термін придатності. Тому обов’язково потрібно перевіряти машину і робити це регулярно. А саме як тільки кількість кілометрів, яке проїхало авто, склало 150, максимум 200 тис. км., рекомендується відвідати автосервіс.

Форсунки можуть втратити свої характеристики завчасно, якщо в дизпаливі присутня вода, забруднення або рідина в ній самій. Тривала експлуатація транспорту призводить до класичного зносу.

Перевірка і ремонт форсунок Комон Рейл проходить поетапно:

 • очищення із застосуванням спеціального обладнання;
 • початкова перевірка на стенді, завдяки чому можна визначити можливі несправності і різного виду пошкодження;
 • усунення проблеми, вибравши спосіб, прийнятний для клієнта;
 • розбирання, реставрація, дефектовка або заміна комплектуючих елементів, що прийшли в непридатність;
 • складання та регулювання;
 • повторна перевірка на стенді.

Запис на ремонт або діагностику дизельних форсунок і ПНВТ

+38 067 922 33 44

Запис на ремонт і обслуговування
Fill out this field
Fill out this field

«Формула Дизель Центр» - центр ремонту і діагностики дизельних форсунок

Автосервіс «Формула» всі роботи виконує якісно, ​​при високому рівні обслуговування досить прийнятна ціна. Для цього є необхідний інструмент для ремонту форсунок Common Rail.

Використовуючи його і унікальне обладнання фахівці сервісу пропонують:

 1. Підготувати і сформувати звіти до і після проведення ремонтних заходів. Для цього є комп’ютеризований стенд для ремонту форсунок Common Rail.
 2. Відновити клапан, який дозволить не здійснювати заміну і зменшити грошові витрати.
 3. Провести ультразвукову наноочістку форсунки.
 4. Встановити за допомогою спеціального мікроскопа причини поломок.
 5. Виконати адаптацію оригінального коду елемента.

Технологія ремонту форсунок Common Rail дозволяє продовжити термін експлуатації і є єдиною в своєму роді. Вона передбачає проведення комплексу необхідних заходів, включаючи наявність робочого місця фахівця, оснащеного сучасною системою безпеки. Сервісний центр «Формула» здійснює ремонт форсунок Common Rail Denso, Bosch, Siemens Delphi і ін. Розглянемо ці питання більш докладно.

Чому варто вибрати «Формула Дизель Центр»

Спроби проведення ремонтних заходів в домашніх умовах не завжди закінчуються успіхом. Подібні операції вимагають високої кваліфікації майстра. Спеціалізований сервіс «Формула Дизель Центр» пропонує клієнтам провести планову перевірку і ремонт їх авто в найкоротші терміни.

Фахівці з великим практичним досвідом роботи, використовуючи спеціальні інструменти і діагностичну апаратуру, зможуть встановити справжню причину неполадки і усунути її. Ремонт форсунок Common Rail один із пріоритетних напрямків діяльності центру. Якість сервісу високо оцінюється вдячними клієнтами.

Виникли проблеми з дизельними форсунками або ПНВТ? Ми вам допоможемо!

+38 067 922 33 44

Частка дизельних форсунок

Автомобіль, як і інші складні пристрої, складається з безлічі деталей, які мають певними вимогами для нормальної діяльності. Якщо не дотримуватися таких рекомендацій, запчастини можуть виходити з ладу.

Дизельні двигуни дуже популярні серед автомобілістів. Це можна пояснити деякими позитивними якостями: надійність, довговічність, практичність. Якщо стежити за станом двигуна, то він прослужить набагато довше бензинового. Особливість його полягає в вимогливості до палива через особливості конструкції системи. Неякісна сировина може відбитися на діяльності всієї паливної системи.

Перші ознаки того, що потрібна чистка форсунок на дизелі

Форсунки являють собою конструкцію, яка розпилює пальне всередину двигуна. Зовні вони схожі на невеликі отвори, в завершенні яких знаходиться голчастий клапан. Дизель сумнівної якості призводить до того, що пристрій може швидко засмітитися. Саме тому необхідно проводити чистку пристрою. Якщо вчасно не звернути увагу на це, пальне може почати потрапляти всередину циліндра нерівномірно.

Постійна їзда і активне використання транспортного засобу вимагає постійних заправок. Якість палива не завжди може підходити під необхідні стандарти. Під час експлуатації форсунки піддаються серйозним навантаженням тиску і високим температурам. При згорянні паливо утворює нагар, що осідає на деталях. Це перешкоджає попаданню палива всередину. Якщо проводити чистку форсунок на дизелі рідко, це може привести до деформації елементів системи. Такі розлади можуть підвищити витрату палива, знизити працездатність мотора і порушити подачу дизеля.

Визначити засмічення при огляді неможливо. Привернути вашу увагу можуть певні ознаки. Саме вони повинні підказати вам необхідність проведення термінової діагностики. Серед них виділяють:

 • густий чорний дим з вихлопної труби;
 • підвищене споживання палива;
 • токсичність відпрацьованих газів;
 • складність запуску двигуна;
 • поява сторонніх звуків при навантаженні на двигун;
 • агрегат працює нерівномірно;
 • зниження динаміки розгону.

Ці симптоми повинні наштовхнути вас на думку про відвідування майстра СТО. Вчасно надана допомога збереже вас від дорогого ремонту. На сервісі вам допоможуть встановити точний діагноз і вирішити проблему порушення функціонування паливної системи.

Навіщо потрібно регулярно діагностувати і чистити дизельні форсунки

Самостійно виконати діагностику стану форсунок дизельного двигуна досить складно і якість такого моніторингу досить низька. Саме тому проводити подібні дії краще на спеціалізованих сервісах.

Ретельне виконання огляду фахівцями вашого авто дозволить визначити своєчасну необхідність ремонту або заміни. Високоякісний сервіс може бути надано тільки завдяки використанню комп’ютерної техніки. Крім цього, часто перевірки здійснюють на стенді. Вони також дозволяють знаходити перебої в роботі пристроїв. Після визначення поломки буде прийнято рішення про подальші дії.

Чому не потрібно займатися чищенням форсунок дизельних самостійно

В інтернеті можна зустріти велику кількість всіляких варіантів для проведення самостійно прочищення форсунок. Деякі «фахівці» рекомендують скористатися спеціальними присадками для «очищення паливної системи». Проводити такі маніпуляції бажано проводити кожні 5 тис. км пробігу. Але ті, хто працюють з паливними системами, відзначають, то такий варіант в принципі не підходить.

Негативним результатом агресивної хімії може вивести з ладу дороге устаткування. Якщо накопичення відкладень досить великих розмірів, то вони можуть забити геть усі магістралі.

Іншими варіантами усунення засмічення можуть стати:

 • ультразвукова ванна – спеціалізований метод, що вимагає певного обладнання;
 • промивка розбірної форсунки.

Проблеми, які можуть виникнути після самостійного втручання в діяльність паливної системи, може негативно позначитися на всіх деталях. Найчастіше проведення такої маніпуляції може привести до порушення вакуумних функцій і герметичності деталей.

Хоч самостійна чистка значно дешевше проведення такої процедури в СТО, але вона може пізніше вилитися у велику суму при усуненні неполадок в результаті самостійного ремонту. Важливо в цій справі не економити кошти на діагностику. Попередити появу проблеми набагато простіше, ніж усунути її.

Професійне чищення форсунок на стенді

Самостійна перевірка не завжди дозволяє повноцінно визначити всю картину і проблеми. Тільки професійна діагностика може допомогти побачити всі несправності. Найчастіше для таких маніпуляцій використовують спеціальний стенд. Подібна установка для перевірки виконує наступні дії:

 1. Перевірка діяльності під час максимального режиму роботи. У цьому полягає перевага способу перед комп’ютерною діагностикою. Найкраще виконувати такі маніпуляції на холостих обертах.
 2. Стенд оснащений тест-планом для кожної форсунки. Окремий елемент володіє різноманітними параметрами для забезпечення «правильності роботи». Всі інші варіанти обстеження не дадуть вам повноцінної інформації про стан.
 3. Велика кількість точок перевірки надає максимум параметрів. У порівнянні з комп’ютерною діагностикою, яка надає тільки відомості про зворотну подачі палива, цей варіант пропонує розширений перелік.
 4. Ще одним плюсом стенду вважається перевірка пьезофорсунками на прокапування.

Хоч деякі автолюбителі вважають, що для отримання позитивного результату досить провести чистку насосом форсунок. Це не так. Такий варіант малоефективний і не повністю виведе накопичене забруднення.

Крім цього, сучасні технології дозволяють використовувати більш дієві маніпуляції. Найбільш популярною і отримала велику кількість позитивних відгуків споживачів стала ультразвукова чистка.

Ультразвукова чистка форсунок

Ультразвуком радять усувати забруднення не тільки в галузі забезпечення нормального функціонування автомобілів. Це досить поширений метод. Для його виконання потрібно використовувати спеціальне обладнання. Саме тому такий варіант відносять до професійних способів.

Для проведення чистки ультразвуком форсунок потрібно спочатку демонтувати всі деталі. Після цього їх опускають в ємності і піддають високим частотам ультразвуку. Під таким впливом в рідини з’являються дрібні бульбашки, що роз’їдають всі забруднення.

Важливо розуміти, що цей метод не вирішує всі ваші проблеми. Буває, що порушення роботи форсунок може бути пов’язано з неправильною роботою датчиків, системою запалювання або компресією. Для того, щоб бути впевненим у правильності постановки «діагнозу», промені провести повну діагностику роботи двигуна. Навіть після виявлення забруднення в форсунках, потрібно вибрати відповідну опцію усунення ситуації.

На сервісах для проведення маніпуляції використовують тільки рідини від перевірених виробників. Неякісна продукція може надати протилежну дію на систему. Деякі фахівці заявляють про те, що ультразвук негативно впливає на керамічні елементи форсунок. Саме тому бажано час впливу скоротити. Але даний факт не підтверджений і ставлення до нього має різні точки зору.

Незважаючи на всі позитивні якості, є і негативні сторони. Їх також варто враховувати при прийнятті рішення. До недоліків проведення чистки ультразвуком можна віднести:

 • високу трудомісткість процесу, пов’язану з демонтування запчастин і подальшої їх установкою на місце;
 • ймовірність пошкодження керамічного покриття;
 • необхідність використання спеціальних інструментів і обладнання для проведення маніпуляції.

Крім цього, автолюбителі кажуть, що вартість досить висока. І як профілактичний засіб вона не доцільна.

Скільки коштує чистка форсунок дизельних в СТО “Формула Дизель Центр”

Скільки коштує очищення форсунок дизельних двигунів, може сказати тільки фахівець на СТО. «Автоцентр Формула» оснащений всім необхідним обладнанням для проведення ремонту та діагностики. Якість пропонованих послуг знаходиться на найвищому рівні, так як є частиною компанії Бош. Сервіс працює за франшизою і ретельно стежить за репутацією фірми.

Позитивні сторони співпраці з автосервісом вважають:

 • великий досвід співробітників в даній області;
 • високий рівень професіоналізму працівників;
 • сучасне обладнання;
 • високоякісна продукція для проведення ремонту від відомих виробників;
 • швидке усунення поломок;
 • ідеальне поєднання ціни та якості.

Фірма направляє свою діяльність на те, щоб після першого відвідування СТО, автомобіліст став постійним клієнтом.

Заміна форсунок

Форсунка відноситься до основних функціональних елементів в кожному транспортному засобі. І якщо форсунки дали збій, їх потрібно терміново ремонтувати. В СТО Дизель Сервіс «Автоцентр Формула» зроблять якісний ремонт дизельних форсунок і це забезпечить довгу і надійну роботу двигуна автомобіля. Адже в даній компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці, які досконально знають свою справу. Вони максимально швидко визначать причину несправності і відремонтують форсунки.

До основних причин порушень роботи форсунки відносяться:

 • засмічення;
 • знос;
 • корозія.

Як визначити що форсунка потребує заміни

Ресурс інжектора становить не менше 100 тисяч кілометрів. Але якщо водій використовує пальне низької якості і несвоєчасно обслуговує паливні фільтри, це може незабаром призвести до певної поломки. Ознаками несправності форсунок часто буває:

 • нестабільна робота двигуна автомобіля;
 • зниження потужності і сильно слабка динаміка розгону транспортного засобу;
 • утруднений запуск силової установки;
 • зупинка двигуна на холостому ходу;
 • різкі звуки при старті;
 • великий вміст СО у відпрацьованих газах;
 • поломка датчика рівня кисню;
 • підвищена витрата палива.

Процес заміни форсунки на авто

Порядок дій при заміні паливних форсунок:

 1. Скидаємо тиск в системі подачі палива. Щоб це зробити, необхідно зняти запобіжний клапан. У разі зняття реле паливного насоса або його роз’єму, потрібно запустити мотор і почекати, поки він затихне.
 2. Необхідно знеструмити електричні пристрої машини, для чого від’єднати клеми акумулятора.
 3. Від’єднуємо живить паливопровід від рампи з паливними форсунками.
 4. Демонтуємо роз’єми з паливних форсунок. Відвертаємо болти, що закріплюють рампу.
 5. Знімаємо рампу і паливні форсунки.
 6. І від’єднуємо паливні форсунки від рампи.
 7. Потім встановлюємо нові форсунки. А в разі чистки знімаємо кільця ущільнювачів з усіх форсунок і викидаємо їх.

Перед тим, як починати все встановлювати назад, на форсунки необхідно надіти нові ущільнювальні кільця. Також потрібно кільця і ​​посадочні місця форсунок змастити новим моторним маслом. Установка проводиться в зворотному порядку. Після закінчення встановлення ретельно переглядаємо паливну систему і переконуємося в повній її герметичності.

Заміна форсунок в СТО Дизель Сервіс «Автоцентр Формула»

Авто Центр Формула є авторизованим сервісом і тому в своєму розпорядженні устаткування BOSCH, HARTRIDGE, DELPHI, для ремонту, перевірки по картам виробника і присвоєння коду Common Rail форсунок.

Діагностика паливного насоса (ПНВТ)

Паливна система складно піддається ремонту. Дизельний транспорт має паливний насос високого тиску, який являє собою один з найбільш механізмів в системі. Основним завданням такого механізму є подача палива в циліндри під тиск. При цьому регулювання цього процесу відбувається автоматично. Незважаючи на відмінності двигунів, його економічність або крутний момент, всі вони мають одне слабке місце. І це саме паливна система з її чутливістю до якості палива. Через таку уразливості виникає потреба ремонту ПНВТ або навіть її заміна.

Несправність ПНВТ дизеля може відбуватися з багатьох причин. Важливо вчасно помітити несправність, щоб запобігти наслідкам подальшого зносу складових і своєчасно звернутися за допомогою в СТО. Основними ознаками поганий продуктивності ПНВТ є збої в роботі двигуна, зниження його потужності, поява диму. Відповідно в такі ситуації потрібно ремонт, однак перш ніж провести ремонтні роботи буде потрібно діагностика. У всіх випадках діагностика повинна проводитися в сервісному центрі, оскільки саме там є спеціальне обладнання. Наприклад, Дизель Сервіс «Автоцентр Формула» займається повною діагностикою ТНВД за допомогою сучасного розпізнавання, а також за допомогою апаратури і наявність досвідчених майстрів.

Діагностика ПНВТ на стенді

Апаратура, яка є на СТО Дизель Сервіс «Автоцентр Формула» оснащена за останнім словом техніки. Одним з таких є сучасний стенд, який якнайкраще підходить для даної проблеми. Команда майстрів легко справляється з поставленим завдання, заздалегідь обумовлюючи термін ремонту з господарем авто, і необхідність демонтажу або заміни. За допомогою стенду вдається розпізнати причину низької продуктивності, іноді навіть відновити стабільність роботи.

Ремонт ПНВТ

Ремонт дизельних двигунів ПНВТ, а також діагностика – складна процедура, яку повинні проводити лише найкращі фахівці, за допомогою сучасного обладнання і європейських інструментів. Досить лише невеликої кількості води, яке зможе вивести з ладу всю систему ПНВТ, не кажучи вже про інші проблеми, які також здатні викликати труднощі в процесі експлуатації авто. Перевірка паливного насосу високого тиску може бути проведена різними способами, залежно від машини: існує перевірка без демонтажу, а також перевірка на стенді. Наш сервісний центр спеціалізується і здійснює відновлення паливних насосів високого тиску Бош.

Якщо так сталося, що у вас тече ПНВТ, або ж була виявлена ​​інша несправність даного елемента – можна вирішити проблему лише відновленням, економлячи на заміну деталей. Іноді, звичайно ж, відбуваються такі ситуації, коли крім заміни запчастини ніщо не може допомогти.

Для чого в автомобілі використовується паливний насос високого тиску

Паливний насос високого тиску – один з базових елементів в системі всприска дизельного мотора. Насос здійснює зазвичай 2 стандартні функції: нагнітання під тиском певної кількості палива; контроль моменту початку впорскування. Як тільки з’явилися на ринку акумуляторні пристрої всприска, функція регулювання моменту всприска, покладається на форсунки, які контролюються електронною системою.

При використанні common rail, необхідно його заправляти якісним паливом. Виробники не радять застосовувати паливо з різного роду присадками, для того щоб ПНВТ нагнітав правильно дизель з потрібним тиском.

В цілому, паливний насос можна навіть порівняти з «людським серцем», так як він теж гарантує безперебійну подачу крові по всьому організму. Крім того, ПНВТ виконує наступні завдання:

 • максимально точне дозування подачі палива;
 • нагнітання пального в форсунки;
 • максимально точне визначення моменту для всприска палива в циліндри.

Одна з основних причин поломок паливного насосу високого тиску – забруднення плунжеров насоса. Звичайно ж, стикаються з нею водії, виключно через власну жадібність, так як економлять на паливі, маслі, змащеннях.

Як помітити несправність ТНВД

Якщо потрібний ремонт ПНВТ в Україні ви можете скористатися послугами нашого сервісного центру. Ми усуваємо будь-яку несправність і поломку за допомогою спеціальних інструментів для демонтажу та установки нових деталей. Ремонт ПНВТ і форсунок потребує сучасних методиках діагностики в даній сфері і майстрів, які здатні оперативно виявити і виправити поломку.

Такти насоса – одна з основних причина несправності роботи автомобіля. Причини, які в підсумку призводять до ремонту ПНВТ в Україні істотно не відрізняються між собою і зазвичай зводяться до наступних «симптомів»:

 • знижується якісний показник потужності у двигуна авто;
 • вихлопні гази з труби мають різкий, характерний відтінок;
 • автомобіль постійно смикається;
 • паливо витрачається в кілька разів більше, навіть в режимі стандартної роботи авто;
 • втрачається потужність авто;
 • транспортний засіб не запускається.

Якщо вам довелося зіткнутися з такими неприємними «симптомами» в роботі власного транспортного засобу, тоді звертайтеся в наш сервісний центр Бош, де є надійний стенд для ремонту. Крім того, тут працюють лише кваліфіковані майстри, здатні усунути поломку будь-якої складності без особливих зусиль.

Причини виходу з ладу паливного насоса високого тиску

До основних причин, за якими потрібно ремонт насоса ТНВД, можна віднести:

природний знос ТНВД комплектуючих, через що вони стали генерувати невелику стружку, яка пошкоджує внутрішні елементи;
для заправки використовується паливо низької якості. Якщо система нестійка, досить лише один раз заправити авто поганим паливом і відразу ж станеться процес розв’язання;
несвоєчасна заміна фільтра для палива. Ця система гарантує першу лінію захисту паливної системи від проникнення в неї сторонніх предметів: бруду, стружки і т.д. Якщо фільтр себе вже вичерпав, тоді освіту проблем з системою – питання часу.

Підводячи підсумки, можна говорити про те, що при дотриманні абсолютно стандартних правил щодо використання ТНВД зможе прослужити тривалий період часу і при цьому він буде допомагати економно витрачати пальне.

Чому для ремонту ТНВД варто звернутися на Дизель Сервіс “Автоцентр Формула”

Не знаєте де здійснити ремонт паливного насоса дизельного? У такому випадку, ви можете звернутися в Дизель Сервіс «Автоцентр Формула». Це перевірене СТО, де пропонується широкий спектр послуг, прийнятні ціни і можливість усунути поломки будь-якого характеру. Крім відновлення ПНВТ і його заміни, тут пропонуються і інші види послуг:

 • ремонт паливної системи, фільтрів;
 • заміна форсунок;
 • заміна паливного бака;
 • заміна акумуляторної батареї і інших різних запчастин.

Навіть якщо виникне серйозна поломка, яку, здавалося б, неможливо відновити, в нашому сервісному центрі, знайдуться «віртуози» своєї справи, які повернуть життя вашому «залізному коню».

Для того щоб скористатися послугами СТО, ви можете зв'язатися з менеджером по телефону, або залишити заявку на сайті.

+38 067 922 33 44

Поширені запитання

Як проходить реставрація форсунок?

Перед реставрацією форсунку перевіряють на стенді, майстер аналізує отримані дані і виявляє проблеми в форсунки. Наступний етап це реставрація, регулювання або заміна поганий деталі. Після всієї маніпуляцій форсунку знову перевіряють на стенді.

Які бренди форсунок ми ремонтуємо?

Ми займаємося ремонтом дизельних форсунок: Bosch, Delphi, Denso, Siemens VDO

Скільки часу займає діагностика і ремонт?

Зазвичай ремонт може зайняти до 1 дня, за умови що форсунки легко демонтуються і всі потрібні запчастини будуть в наявності.

Якщо я з іншого міста, як мені відремонтувати форсунки у Вас?

Ви просто можете відправити форсунки нам перевізником, попередньо дізнавшись всі деталі у нашого менеджера. І не важливо з якого ви міста хоч Київ, хоч Львів або Дніпро, Тернопіль, Рівне, Луцьк і т.д.

Насколько полезной была эта статья?

Оцените, пожалуйста!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню