fbpx

Заміна масла АКПП (Автоматичної коробки перемикання передач)

Автоматична коробка перемикання передач є найпопулярнішою у світі. За статистикою в країнах ЄС автомобілів з встановленою коробкою автомат понад 92%, в Україні показник трохи перевищує 50%. АКПП залишається універсальною опцією, яка робить водіння комфортним і максимально приємним. Щоб ваше авто продовжувало працювати в оптимальному режимі, і проблем з перемиканням передач не виникало, необхідна регулярна заміна масла в коробці АКПП.

Третяк Сергій Євгенович - технічний директор Бош Авто Сервіс Формула Нововолинськ
Третяк Сергій Євгенович

Технічний директор Бош Авто Сервіс «Формула»

При своєчасному обслуговуванні коробки, зміні фільтра, промивання системи і заливці свіжого масла шанс непередбаченого і передчасного виходу її з ладу знижується втричі. Для більшості старих автомобілів іноземного автопрому обслуговування КПП є критичним через досить складні погодні умови і дорожнього покриття.

Фахівці СТО Бош Сервіс «Автоцентр Формула»

З огляду на значущість і важливість такого процесу, як заміна масла в автоматі, більшість відповідальних власників авто займаються пошуком відповідального майстра. Надійність виконання процесу і можливість отримати консультацію від спеціаліста – величезні переваги, які доступні постійним та новим клієнтам СТО Бош Сервіс «Автоцентр Формула».

Маючи значний досвід в ремонті, налаштуванні і обслуговуванні автомобілів іноземного та вітчизняного виробництва, фахівцями нашого СТО гарантована правильна заміна масла з промиванням системи, заміною фільтрів і чищенням піддону. Завдяки відповідальному підходу до роботи, використання тільки якісних, ліцензованих масел і професійному обладнанню, обслуговування автоматичної коробки перемикання передач виробляється з подальшою гарантією від Бош Сервіс «Автоцентр Формула».

Власнику авто потрібно розуміти, що майстерні з обслуговування можуть запропонувати вам два варіанти заміни масла: повна і часткова. Обраний варіант незначно вплине на вартість послуги, але істотно позначиться на якості виконаної роботи і гарантії. Досвідчені майстри СТО Бош рекомендують вибирати виключно повну заміну масла, незалежно від типу АКПП, що гарантує якість виконаних робіт.

Компанія Бош Автосервіс пропонує послуги по заміні масла і технічного обслуговування АКПП. Використання сучасного обладнання та високий рівень професіоналізму співробітників дозволяє виконувати роботи будь-якої складності.

Чому важливо проводити повну заміну масла в АКПП, а не часткову

Причин для вибору повної заміни масла в автоматичній коробці передач кілька, але всі вони можуть бути критичними. Варто розуміти, що різниця в часткової і повної заміни мастильного матеріалу в її чистоті по фіналу. Фактичне відпрацювання повинна бути прибрана повністю, щоб видалити можливий пилок або стружку. Зі свіжим маслом коробка передач працює плавнів і легше, виключаючи можливі навантаження на механічні вузли.

Заміна масла в автоматичній коробці виконується майстром Бош Автосервіс по закінченню рекомендованого пробігу або після ремонту.

Проведення повної заміни масла в АКПП має ряд незаперечних переваг:

  1. Проводиться заміна масла і фільтра в АКПП.
  2. Знімається і чиститься піддон.
  3. Коробка виходить абсолютно чисте масло без вкраплень відпрацювання.
  4. Забирається «пилок», бруд, стружка і подібне сміття, засмічує систему.
  5. При необхідності встановлюються нові з’єднувачі, прокладки та інші витратні матеріали.

На думку фахівців заміна масла в автоматичній коробці передач має здійснюватися тільки в повному обсязі. Слід розуміти, що без знімання піддону і без чистки фільтра, заливка свіжого масла (вдається злити без промивання системи не більше 50% відпрацювання) носить лише тимчасовий характер. Такий вид обслуговування повинен проводитися, як тимчасовий захід, коли немає можливості залишити своє авто для повноцінної заміни.

Як проводиться якісна апаратна заміна масла в АКПП

Під терміном апаратної заміни масла фахівці ліцензованих сервісних центрів мають на увазі повне обслуговування АКПП, з промиванням системи, чищенням доступних (знімних) комплектуючих і іншого. Фактично, не маючи необхідного обладнання, повноцінна заміна масла на автоматі неможливо. Деякі «майстри», в спробах дізнатися скільки масла в АКПП, намагаються самостійно і вручну зібрати всю відпрацювання, використовуючи повітряні пістолети або механічний методом, що призводить до необхідності ремонту коробки.

Підключений до автомобіля апарат є своєрідним продовженням або доповненням системи, що дає можливість дбайливого промивання. Герметична система за допомогою вбудованих датчиків контролю самостійно визначає ступінь забруднення масла і кількість його залишків в системі. Завдяки можливості проведення процедури з мінімальним втручанням фахівця, практично повністю виключається можливість помилки людини.

Якщо ви шукайте, де замінити масло в АКПП на своїй іномарці, слід віддавати перевагу ліцензійним центрам з апаратної промиванням і обслуговуванням коробки. Цей спосіб є єдиним рекомендованим виробниками авто в усьому світі. СТО Бош Автосервіс «Автоцентр Формула», залишається одним з небагатьох, який пропонує клієнтам повну апаратну заміну масла в автоматичних коробках з гарантією і за прийнятною ціною.

Як часто потрібна заміна масла в автоматичній коробці передач

Для більшості водіїв, які рідко стикаються з проблемами в роботі АКПП і строго дотримуються правила обслуговування авто, одним з ключових питань залишається періодичність заміни масла. З огляду на технічні особливості конкретної моделі або марки автомобіля, стиль водіння водія і ряд інших змінних відповісти однозначно на питання регулярності заміни масла практично неможливо. Практично завжди, періодичність заміни визначається індивідуально.

В якості основного орієнтира, слід брати до уваги пройдений кілометраж або термін експлуатації авто. Фахівці СТО Бош рекомендують проводити повну заміну не рідше ніж раз в 60 тисяч кілометрів або 5-7 років експлуатації авто, в залежності від того, що настане раніше. Самі ж виробники, для збереження гарантійного терміну обслуговування, вказують необхідність обслуговування АКПП від 40 тисяч кілометрів. Дізнатися більше точну інформацію ви можете у менеджерів і майстрів нашого СТО. Консультанти не тільки дадуть відповідь на питання, що цікавлять щодо регулярності, але і розкажуть яке масло заливати в АКПП, і чим воно перевершує свої аналоги.

Запис на заміну масла в АКПП

+38 067 922 33 44

Запис на ремонт і обслуговування
Fill out this field
Fill out this field

Вибирайте СТО Бош Автосервіс «Формула» для правильної заміни масла в АКПП

Понад 43% жителів нашого міста вибирають заміну масла коробки передач в Бош Авто ком. Причиною такого довіри залишаються найвищу якість надання послуг, гарантія виконаних робіт, використання виключно оригінальних деталей і рекомендованого виробниками олії. При першому відвідуванні нашого СТО, фахівці скажуть, скільки коштує заміна масла в АКПП, які масла рекомендовані для вашого авто і як швидко буде виконано обслуговування.

У обов’язковий перелік послуг при заміні мастильної рідини входить чистка знімних деталей, повне видалення відпрацювання, перевірка і заміна фільтрів, і багато інших видів необхідних робіт. Комплексний підхід до виконання поставленого завдання і надання гарантій на всі види робіт назавжди розвіює у клієнтів Бош Автосервіс «Автоцентр Формула» питання про те, де поміняти масло в АКПП і обслужити власний автомобіль.

Заміна масла АКПП

+38 067 922 33 44

Скільки коштує масло в АКПП і робота по заміні масла в автоматі

Ставлячи питання про те, скільки коштує масло в АКПП слід розуміти, що це питання розраховується індивідуально. Якщо вашим друзям, родичам, колегам або знайомим обслуговування їх автоматичної коробки перемикання передач обійшлася в одну суму, це не означає, що вартість комплексної послуги для вас буде аналогічна.

Ціна сервісу безпосередньо залежить від стану АКПП, марки і моделі автомобіля, типу використовуваного фільтра, вартість оригінальних витратних матеріалів. Окремою статтею витрат може виявитися ремонт або більш глибока, багаторазова очищення в разі, якщо ви не зверталися для обслуговування автомобіля вчасно або міняли масло лише частково.

Задавайте питання, що цікавлять про заміну масла АКПП, обслуговуванні та ремонті коробки передач свого автомобіля консультантам СТО Бош Автосервіс. Вони детально розкажуть про особливості процедури, допоможуть прорахувати вартість обслуговування саме для вашого автомобіля.

Насколько полезной была эта статья?

Оцените, пожалуйста!

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню