fbpx

Ремонт вантажних автомобілів

Вантажні автомобілі досить популярні серед інших різновидів транспорту. Їх особливо часто використовують для перевезення великих вантажів і рідин. Через постійне навантаження не тільки на корпус, а й на деталі, деякі з них можуть виходити з ладу. Саме тому варто проводити регулярну діагностику вантажних автомобілів. Вчасно проведений огляд гарантує вашу безпеку і збереження вантажу.

Третяк Сергій Євгенович - технічний директор Бош Авто Сервіс Формула Нововолинськ
Третяк Сергій Євгенович

Технічний директор Бош Авто Сервіс «Формула»

Які роботи по ремонту автомобілів ми виконуємо

СТО Бош Автосервіс «Формула» пропонує увазі власників крупногобаритних транспортних засобів широкий перелік послуг з діагностики, а також ремонту вантажних авто. Усунення несправностей відбувається в максимально короткий проміжок часу за доступну ціну.

Великовантажні автомобілі постійно знаходяться під впливом негативних факторів. Найчастіше вони пов’язані з великою масою. Це негативно позначається на технічних характеристиках автомобіля, а також безпеки тих, хто знаходиться всередині. Постійна перевірка справності всіх систем гарантує нормальне функціонування всіх систем і забезпечує свободу на дорозі з іншими учасниками дорожнього руху.

Сервісний центр оснащений усім необхідним сучасним обладнанням для проведення ремонту вантажних автомобілів і інших різновидів робіт по налагодженню систем. Важливим моментом є ще й той факт, що на всіх етапах роботи проводиться ретельний контроль, для усунення можливих недоліків і отримання якісного результату.

Компанія Бош Автосервіс пропонує послуги по ремонту та технічному обслуговуванню вантажівок. Використання сучасного обладнання і високий рівень професіоналізму співробітників дозволяє виконувати роботи будь-якої складності.

Діагностика вантажних автомобілів

Проведення ретельної діагностики перед тим, як почати роботу, допоможе чітко визначити кількість часу, який буде потрібно, а також вартість заміни деталі або оплати її установки. Найчастіше її використовують для перевірки:

 • працездатності всіх вузлів і деталей;
 • рами і кузова;
 • ходової частини.

Все це дозволяє отримати повноцінну картину щодо стану машини. Адже не завжди можна візуально побачити тріщини або інші мікропошкодження. А якщо вчасно не провести ремонт вантажівки і не усунути неполадки, то ситуація може істотно погіршитися і привести до порушення працездатності всієї машини.

При необхідності заміни запчастин, менеджери замовлять їх безпосередньо від виробників. Це дозволить заощадити час і кошти. Виконання діагностики не тільки допоможе усунути вже існуючі проблеми, а й попередити появу інших найближчим часом. Ігнорування подібних заходів обережності може коштувати не лише великих матеріальних витрат, але і привести до втрати працездатності транспортним засобом. Адже якщо проблеми невеликі, то ремонт вантажного автомобіля відніме трохи часу. А ось при виявленні більш серйозних проблем, може знадобитися значну кількість часу, що грозить простоєм і втратою замовлень.

Автосервіс Бош «Формула» проводить ремонт вантажівок різних марок. Компанія пропонує виконання не тільки ремонтних, рихтувальних, зварювальних робіт, а й реставрацію рам, а також кузова. Для більшої зручності при роботі використовуються спеціальні підйомники, а також інструменти та інші прилади. Крім цього розташовано кілька ям для проведення різнопланового ремонту.

Після того, як основна проблема буде усунена, ви зможете скористатися додатковими послугами із заміни масла, інших рідин або витратних матеріалів.

Важливо розуміти, що турбуватися про справність потрібно не тільки фури, але і причепів, а також інших елементів. При необхідності співробітники сервісу проведуть огляд тягачів і усунуть всі неполадки.

Ремонт ходової частини вантажних автомобілів

Таке поняття як пневматика відома багатьом ще зі шкільної програми з фізики. Має на увазі вона переміщення газу і його балансування. У механізмах різниця тиску використовується для забезпечення діяльності механізмів. Тож не дивно, що цей принцип активно використовується в індустрії. Деякі підприємства виготовляють цілісну центральну систему подачі стисло повітря.

Найчастіше в пневмопристрій встановлюють поршні і клапани, які дозволяють виробляти управління повітряними потоками. Саме в цьому аспекті і полягає основна ймовірність поломки пристрою. Ці елементи можуть з часом виходити з ладу.

Ремонт пневмосистем вантажних автомобілів виконують тільки досвідчені фахівці. Для того, щоб виконати ремонтні роботи з точністю, вони попередньо проводять не тільки візуальний огляд вузлів і з’єднань, але і роблять ретельну діагностику. Це дозволяє знайти навіть самі дрібні неполадки і усунути їх.

Ремонт двигунів вантажних автомобілів

Багато автолюбителів вважають, що поломка двигуна обов’язково пов’язана з димом з під капота і повною зупинкою транспортного засобу. Але це не так. Найчастіше в ньому можуть виникати дрібні поломки, які в наслідку призводять до більш серйозних порушень. Якщо вчасно не провести ремонт двигунів вантажних автомобілів, то це може привести до того, що буде потрібно виконання капітального ремонту цієї деталі. Другий варіант коштує значно дорожче, ніж звичайний ремонт двигуна.

Основними ознаками необхідності проведення ремонтних робіт можуть бути:

 • велика витрата масла;
 • зміна кольору диму з вихлопної труби;
 • поява нагару на свічках;
 • тремтіння важеля перемикання передач;
 • перевищення витрат палива на відміну зі звичайним обсягом;
 • поява стуку, перебою в роботі або перегріву;
 • низький тиск масла.

Виявлення таких поломок на вантажівках в першу чергу обумовлено тим, що двигун експлуатується з максимальними навантаженнями на нього і по курних дорогах в жарких умовах. Ремонт вантажних двигунів не варто проводити самостійно, так як можна погіршити ситуацію і цим завдати ще більшої шкоди пристрою.

Ремонт електрообладнання вантажних автомобілів

Ремонт вантажної техніки часто пов’язаний з великими витратами, так як кількість елементів і їх розмір значно більше, ніж в легкових автомобілях. Автосервіс «Формула» виконує комп’ютерну діагностику і ремонтні роботи з електроустаткування. Фахівці сервісу володіють великим досвідом роботи. Найчастіше послуги цього профілю складаються з:

 • комп’ютерної діагностики електрони і пневматичних систем;
 • ремонт внутрішнього освітлення;
 • установка додатково обладнання;
 • комп’ютерна діагностика двигунів;
 • ремонт електрообладнання вантажних автомобілів;
 • діагностика пневмосистем;
 • ремонт електропроводки.

Ремонт електрики вантажних автомобілів – це досить складний комплекс маніпуляцій, які спрямовані на забезпечення надійної роботи трансмісії, ходової і двигуна. Виконання даних дій проводиться навіть при визначенні незначні пошкодження. Неправильна робота хоч одного елемента може стати причиною ДТП.

Перегляд технічного стану автомобіля та ремонт проводиться в найкоротший проміжок часу. Співробітники працюють безпосередньо з виробниками запчастин. Це дозволяє швидко отримувати всі необхідні деталі, а також істотно економити кошти. Оперативність і висока якість проведених робіт підтверджується наданням гарантії.

Ремонт турбінних вантажних авто

Проводити ремонт турбін вантажних авто набагато дешевше, ніж купувати нові. Саме тому важливо під час звертатися до фахівців для профілактичного огляду. Це дозволить попередити витрату грошей і усунути ймовірність руйнування інших деталей. Фахівці автосервісу Бош «Формула» пропонують спочатку виконати діагностику авто. Якщо буде можливість усунути неполадку, то виконати подібний ремонт. І тільки тоді, коли проблема буде дуже серйозною, то необхідно буде провести заміну деталі на нову.

Майстрам під силу впорається з проблемою будь-якої складності. Спочатку проводиться демонтаж несправної деталі, далі виконується огляд на наявність пошкоджень та очищення від залишків машинного масла і присутніх засмічень. Надані послуги наступні:

 • заміщення зношених запчастин ротора і турбінного вузла;
 • монтаж ремкомплекта;
 • установка оригінальних деталей на місце пошкоджених;
 • усунення несправностей вузла;
 • при виявленні обриву вала або поломок в результаті аварії, ставиться справний картридж.

Основною причиною виходу з ладу пристрою може стати перегрів. Саме він може стати основною проблемою, яка викликає збій функціонування турбокомпресора. У свою чергу порушення роботи турбокомпресора ґрунтується на присутності забруднень в фільтрі або каталізаторі. Нагріті вихлопні гази поступово зруйнують деталі.

Турбінні крильчатки вимагають ремонту при серйозних пошкодженнях. Також при попаданні сторонніх предметів в відсік. Повільний підхід до усунення проблеми призведе до дисбалансу ротора. Несвоєчасна заміна масла може привести до відкладення в ньому осаду. Забруднення призводять до швидкого зносу комплектуючих.

Ремонт електрики вантажних автомобілів

Не залежно від того, відбувається ремонт комерційних автомобілів або приватних, важливо виконати його якісно і на високому рівні. Це буде гарантувати вам нормальне функціонування всіх систем і пристроїв.

Якісно виконати ремонт подібного роду можуть не всі сервіси. Це досить складний і трудомісткий процес, який вимагає велику кількість навичок і знань, а також обладнання. Саме тому власники намагаються не ризикувати власним транспортним засобом. Найчастіше ремонтні роботи проводять при:

 • заміні реле або запобіжників;
 • ремонт стартерів вантажних автомобілів;
 • заміні блоків управління.

Кваліфікована допомога фахівців у вирішенні цього питання зможе усунути проблему. Значний досвід роботи з транспортними засобами різних марок дозволить швидко знайти неполадку і усунути її. Виконання ретельної діагностики збереже ваш час і бюджет. Спектр послуг складається з:

 • пошуку несправностей, діагностики електронної мережі;
 • ремонтні роботи робляться швидко і якісно;
 • заміна проводки та інших поломок.

Це не повний список послуг, які надає СТО «Формула». Майстрам під силу впорається з багатьма навіть найскладнішими ремонтними роботами.

Запис на ремонт або діагностику дизельних форсунок і ТНВД

+38 067 922 33 44

Запис на ремонт і обслуговування
Fill out this field
Fill out this field

«Формула TIR-сервіс» - центр ремонту і діагностики вантажних авотмобілей

Чому варто вибрати TIR Service “Формула”

СТО Бош автосервіс «Формула» постійно отримує велику кількість позитивних відгуків від клієнтів. Це пов’язано з тим, що в компанії працюють тільки професіонали своєї справи. Крім цього, вони мають великий досвід роботи з найскладнішими ситуаціями.

На автосервісі «Формула» встановлено все необхідне сучасне обладнання, яке дозволяє проводити ремонтні роботи якісно і швидко. Додатковим позитивним якістю співпраці з даною компанією вважають доступність цін на ремонт вантажних автомобілів.

Ремонт вантажних автомобілів

+38 067 922 33 44

Ремонт радіаторів вантажних автомобілів

Головне завдання радіатора полягає в зниженні температури охолоджуючої рідини. Саме вона не дає двигуну перегріватися. Найчастіше техніка такого роду використовується на межі своїх можливостей. Якщо не вчасно звернутися за допомогою, доведеться виплатити велику кількість грошей за дорогий ремонт двигуна. Діагностика дозволяє перевірити температуру охолоджуючої речовини в різних ділянках системи.
Професійне обслуговування має на увазі під собою використання спеціального обладнання для промивки радіатора під тиском. Під час ремонту радіаторів вантажних автомобілів відбувається при витісненні рідини з накопиченнями бруду в ній. Часом потрібно твір пайки радіатора. Це досить складний процес, який повинен виконуватися виключно професіоналами.

Ціни на ремонт вантажних автомобілів

Це питання особливо хвилює тих, хто має справу з комунальною технікою. Тут важливо не тільки, щоб ремонт був виконаний якісно, ​​але ще і стояв не дорого. Вартість на послуги подібного роду також важливі і фірмам, які займаються перевезеннями. Їм важливо, щоб транспортні засоби були постійно на оду і могли виконувати свої безпосередні обов’язки.
Ремонт комерційних автомобілів проводиться максимально швидко і якісно. Фахівці компанії розуміють, що виконати свою роботу варто в максимально короткий проміжок часу, так як від цього залежить працездатність фірми перевізника.

Насколько полезной была эта статья?

Оцените, пожалуйста!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню